E-dziennik

Kalendarz

Plan lekcji

Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Sukcesy Naukowe
Sukcesy Pozaszkolne
Sukcesy Sportowe
 • 10
  Lip
  2019

  Sukcesy sportowe dziewcząt (piłka ręczna i nożna)

  W maju i czerwcu roku 2019 dwie drużyny dziewcząt z naszej Szkoły osiągnęły wspaniałe wyniki. Piłkarki ręczne zajęły IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia, piłkarki nożne zdobyły Mistrzostwo Wrocławia i były drugie w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego To zdecydowanie największy sukces w historii piłki nożnej w Jedynce! Gratulujemy! Szczegółowa relacje z obu wydarzeń można przeczytać w załącznikach.IV…

  Czytaj więcej
 • 10
  Lip
  2019

  Przyszłość polskiej piłki nożnej kobiet uczy się w Jedynce

  Julia Guzek (6c) wraz ze swoim zespołem - Ślęzą Wrocław - zdobyła III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Młodziczek. W turnieju finałowym zdobyła dwie decydujące bramki i tym samym przyczyniła się do pierwszego historycznego medalu jej zespołu na najwyższym poziomie rozgrywek krajowych. Brawo! Brawo! Brawo! Bardzo się cieszymy, gratulujemy i…

  Czytaj więcej
 • 26
  Cze
  2019

  Fizyczne sukcesy

  Yaroslaw Mykuliak kl.8e otrzymał wyróżnienie i tytuł TAONA w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO, Witold Wojciechowski kl. 8e zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym GALILEO. Gratulujemy naszym...Absolwentom!

  Czytaj więcej
 • 18
  Cze
  2019

  Mamy trzecie miejsce w „Rowerowym Maju”

  Akcja "Rowerowy maj" tak jak i we wcześniejszych edycjach, cieszyła ogromną popularnością wśród naszych uczniów. Dziedziniec szkoły jeszcze bardziej niż w innych miesiącach "zasiedlały" rowery, hulajnogi, deskorolki... pomimo niesprzyjającej pogody. W rankingu miejskim zajęliśmy trzecie miejsce! Dziękujemy wszystkim fanom ekologii i sportu!

  Czytaj więcej
 • 13
  Cze
  2019

  Nasze dziewczyny – detektywi

  Uczennice z klasy VId: Helena Marszał, Aleksandra Nocoń, Lilianna Diduch i Sara Słokotowicz zajęły pierwsze miejsce w konkursie na opowiadanie detektywistyczne "Detektywi na tropie" i zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu. Dziewczynki stworzyły drużynę o nazwie "Kwiatuchy". Ciąg dalszy konkursu organizator (SP 78) przewidział po wakacjach. Już dziś trzymamy kciuki i gratulujemy!

  Czytaj więcej