E-dziennik

Kalendarz

Plan lekcji

Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Sukcesy Naukowe
Sukcesy Pozaszkolne
Sukcesy Sportowe
 • 24
  Sty
  2020

  Pięcioro naszych uczniów w finale finałów zDolnego Ślązaka Polonistycznego

  Z prawdziwą dumą i wielką przyjemnością informujemy, że pięcioro uczniów Jedynki awansowało do finału ustnego wojewódzkiego etapu zDolnego Ślązaka Polonistycznego. Katarzyna Rosłaniec (8c), Carla Hahs (8c), Zofia Becińska (8c), Daminika Pudzinouskaya (8a) i Marek Machaj (8e) na początku marca powalczą o tytuł laureata... Tytuły finalistów wywalczyli: Magdalena Majka (8c), Matylda Cholewińska (8c), Iga Adamska (8c),…

  Czytaj więcej
 • 24
  Sty
  2020

  Doskonałe wyniki w XXXIII Alfiku Humanistycznym

  Dnia 11 grudnia 2019 r. obyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. W naszej szkole z trudnościami konkursu zmierzyło się 68 uczniów. 19 zdobyło wyróżnienie – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, a 13 – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku. Piękne wyniki - BRAWO! Oto wyróżnieni: Klasy V: bardzo dobry wynik: Maksymilian…

  Czytaj więcej
 • 23
  Sty
  2020

  Dominika Poudzianouskaya i Jan Falkowski z 8a oraz Adam Wisiecki, Adrian Lis, Stanisław Podrecki z 8b  zakwalifikowali się do II etapu V Ogólnopolskiej Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Etap szkolny - test - pisali 10 grudnia 2019 r., a kolejny etap, okręgowy, w formie dwóch testów on-line, będą pisali w marcu. Gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 16
  Sty
  2020

  Mistrz pływania

  Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Gustaw Nieciąg z klasy 3a zajął 1. miejsce w międzyszkolnych zawodach pływackich klas trzecich, które zorganizowała SP 84. Gustaw zwyciężył zarówno w konkurencji 25 m stylem grzbietowym, jak i 25 m stylem dowolnym. Czyżby rósł nam przyszły olimpijczyk?

  Czytaj więcej
 • 03
  Sty
  2020

  Jeszcze jedna kwalifikacja do etapu wojewódzkiego zDolnego Ślązaka

  Dotarła do nas jeszcze jedna miła i bardzo dobra wiadomość! Do etapu wojewódzkiego zDolnego Ślązaka historycznego zakwalifikował się nasz uczeń - Tomasz Neuman (8c). W ten sposób liczba kwalifikacji do finałów z wszystkich przedmiotów naszych uczniów wzrosła do 25! Brawo! Jesteśmy naprawdę bardzo dumni! Z niecierpliwością czekamy na wszystkie finały i sukcesy Jedynkowiczów!

  Czytaj więcej