E-dziennik

Kalendarz

Na czas nauki zdalnej

Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Sukcesy Naukowe
Sukcesy Pozaszkolne
Sukcesy Sportowe
 • 09
  Kwi
  2020

  Janek finalistą!

  Janek Falkowski z 8a został finalistą  V edycji ogólnopolskiej Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Po kwalifikacji do finału apetyt zapewne miał na tytuł laureata, ale cóż - w związku z epidemią rozgrywki finałowe się nie odbędą, zakwalifikowanym przysługuje tytuł finalisty. I również przysługują ogromne od nas BRAWA!

  Czytaj więcej
 • 09
  Kwi
  2020

  Finaliści ogólnopolskiej olimpiady języka polskiego

  Z niezmierną przyjemnością informujemy, iż dwoje naszych uczniów Daminika Poudzinouskaya z 8a i Marek Machaj z 8e awansowali do finału ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych. W tym roku szkolnym finały wszystkich olimpiad ze zrozumiałych względów zostały odwołane, a zakwalifikowani do nich uczniowie uzyskali tytuł finalisty. To wielkie osiągnięcie! Bardzo bardzo gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 11
  Mar
  2020

  Troje laureatów zDolnego Ślązaka Polonistycznego!

  Dominika Pudzinouskaya (8a), Carla Hahs (8c) i Marek Machaj (8e) zostali laureatami zDolnego Ślązaka Polonistycznego. Znaleźli się wśród 53 najlepszych polonistów w całym województwie dolnośląskim! Tytuły finalistek zdobyły: Katarzyna Rosłaniec (8c) i Zofia Becińska (8c). To ogromny sukces całej piątki. Brawa ! W sumie nasi uczniowie w tym roku zdobyli 11 tytułów Laureata 13 tytułów…

  Czytaj więcej
 • 09
  Mar
  2020

  Wybudowała wieżę… (Babel)!

  Magdalena Kotas z kl. 8 B zajęła 2. miejsce w konkursie lingwistycznym Wieża Babel. Zostanie laureatką tych zmagań to doprawdy ogromne osiągnięcie - BRAWO!

  Czytaj więcej
 • 06
  Mar
  2020

  Laureatka i dwaj finaliści zDolnego Ślązaka (angielski)

  Carla Hahs - uczennica klasy 8c została laureatką FINAŁU Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego (zDolny Ślązak). Tomasz Neuman i Aleksander Kuciel (obaj 8c) uzyskali tytuł finalisty. Gratulujemy serdecznie. Jesteśmy dumni i bardzo szczęśliwi!

  Czytaj więcej