E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Sukcesy Naukowe
Sukcesy Pozaszkolne
Sukcesy Sportowe
 • 30
  sty
  2023

  Nasi fantastyczni zdolni uczniowie osiągają przepiękne sukcesy!

  Bardzo dobre wiadomości nadeszły do szkoły dziś z areny zmagań konkursów wojewódzkich zDolny Ślązak :) Nasi uczniowie zdobyli aż osiem kwalifikacji do etapu wojewódzkiego! Kazimierz Zaguła z 8d awansował aż w trzech dziedzinach: języku polskim, języku angielskim i matematyce! Bartosz Madej z 8b powalczy w wojewódzkiej stawce z matematyki i fizyki! Hanna Becińska z 8c…

  Czytaj więcej
 • 26
  sty
  2023

  Ona tańczy w powietrzu!

  Uczennica klasy 4 d, Łucja Kutiak, na zawodach "IV Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Powietrzu Strefy Wysokich Lotów" zdobyła 1. miejsce w swojej grupie wiekowej (grupa początkująca). Gratulujemy! Podziwiamy! http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2023/01/Video.mp4

  Czytaj więcej
 • 17
  sty
  2023

  Wojewódzkie sukcesy „niemieckie”

  Nasi uczniowie zdobyli wysokie miejsca w konkursie języka niemieckiego Deutschfreund 2022: Maximilian Raufus (5b) - 2. miejsce w województwie, Ignacy Gałek (5a) - 5. w województwie, Piotr Jasiński (5a) - 8. w województwie, Szymon Olędzki (6b) - 3. miejsce w województwie, Wojtek Królikowski (7a) - 6. miejsce w województwie. Gratulujemy serdecznie!

  Czytaj więcej
 • 17
  sty
  2023

  Brawo, Leonie!

  W sobotę 14.01.2023 uczeń klasy 3c - Leon Kopecki - wywalczył 3. miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo "Pokonujemy Granice" w Bielsku-Białej. Sukces tym bardziej cieszy, że w kategorii wagowej +45kg pokonał zawodnika ważącego ponad 75kg! W turnieju wzięło udział ponad 900 zawodników z 82 klubów z Polski, Islandii, Ukrainy, Słowacji, Czech i Austrii.

  Czytaj więcej
 • 17
  gru
  2022

  Jędrek laureatem konkursu KoMa

  W finale konkursu matematycznego KoMa, który odbywał się 10 grudnia w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego, Jędrzej Kołodziejczyk z klasy 5c zdobył 5 miejsce w swojej kategorii kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!

  Czytaj więcej
Skip to content