E-dziennik

Plan Lekcji

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Sukcesy Naukowe
Sukcesy Pozaszkolne
Sukcesy Sportowe
 • 21
  Sty
  2021

  Siódmoklasista – polonista

  Igor Zawidzki - uczeń klasy 7e - zakwalifikował się do części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego  (dla uczniów szkół podstawowych). Brawo! Znalazł się wśród dwudziestu najlepszych w województwie znawców literatury i języka. Stąd krok do etapu ogólnopolskiego... Trzymamy kciuki.

  Czytaj więcej
 • 29
  Gru
  2020

  Zwyciężyliśmy w konkursie o prawach dziecka

  Nasza szkoła wzięła udział w konkursie "Konwencja-Niekonwencjonalnie" (o Konwencji Praw Dziecka), który zorganizowała Fundacja Dajmy Szansę pod opieką merytoryczną Fundacji Dom Pokoju. Trzeba było przygotować pracę plastyczną lub literacką do wybranego przez siebie zapisu z Konwencji. I ... otrzymaliśmy jako szkoła nagrodę za najlepszą pracę plastyczną oraz nagrodę za indywidualną pracę plastyczną zdobyła Lena Ślęzak…

  Czytaj więcej
 • 08
  Gru
  2020

  Matematyczne kwalifikacje

  Do drugiego - rejonowego (województwo dolnośląskie i opolskie) etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowały się dwie nasze uczennice: Hanna Kędzierska z 8b i Mariia Kulyk z 5c! Bardzo serdecznie gratulujemy! Zawody już za miesiąc (16 stycznia 2021)... Dziewczyny, trzymamy kciuki!

  Czytaj więcej
 • 07
  Gru
  2020

  Polonistyczny sukces na…Mikołaja

  Wczoraj - w niedzielę 6 grudnia - otrzymaliśmy świetną wiadomość! Czworo naszych uczniów: Amelia Jaszczuk (7f), Igor Zawidzki (7e - 30 punktów - maksymalny wynik - jedyny w województwie!), Wojciech Konieczny (8b), Michał Malicki (8c) zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Wielkiego sukcesu gratulujemy serdecznie. 9 stycznia 2021 kolejny etap zmagań,…

  Czytaj więcej
 • 05
  Lis
  2020

  Zdalne nauczanie klas 1-3 od poniedziałku 9 listopada

  W związku z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd RP  od 9 XI klasy młodsze będą odbywały naukę zdalnie. Rodziców "maluchów" prosimy o śledzenie informacji przesyłanych poprzez dziennik elektroniczny - będziemy informować na bieżąco o szczegółach. Wstępnie okres zdalnego nauczania został przez rząd wyznaczony dla wszystkich uczniów (kl. I - VIII) do 29 XI.

  Czytaj więcej