Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Sukcesy Naukowe
Sukcesy Pozaszkolne
Sukcesy Sportowe
 • 22
  kwi
  2024

  Młodzi matematycy w finale!

  Nasi młodzi matematycy wygrali kolejne spotkanie (tym razem z reprezentacją szkoły podstawowej z Trzebnicy 33:17) i awansowali do finału Dolnośląskich Meczów Matematycznych Junior!!! Brawo!

  Czytaj więcej
 • 19
  kwi
  2024

  Dziewczyny drugie we Wrocławiu!

  Reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej zajęła II miejsce w mistrzostwach Wrocławia! Brawo! Przegrały tylko z SMS (Szkołą Mistrzostwa Sportowego) Wrocław...

  Czytaj więcej
 • 19
  kwi
  2024

  Mistrzowie Wrocławia zostali…Mistrzami powiatu!

  Reprezentacja SP 1 chłopców w piłce ręcznej odniosła następny sukces - wygrała - po dwóch bardzo emocjonujących meczach (jeden zakończony rzutami karnymi) - w powiecie wrocławskim! W ten sposób awansowała do finału wojewódzkiego... Zagrają w nim z najlepszymi szkołami sportowymi z Legnicy, Świdnicy i Jeleniej Góry. Już kibicujemy!!!

  Czytaj więcej
 • 18
  kwi
  2024

  Matematycy i ekonomiści

  Wspaniałe wiadomości dotarły do nas po finale konkursu powiatowego "Matematyka i Ekonomia" organizowanego przez  DODN we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym. W finale startowały dwie drużyny z naszej szkoły i obie odniosły wielki sukces: w kategorii klas 5 - 6 drużyna w składzie Ignacy Gałek z 6a, Antoni Lange z 5b i Jędrzej Kołodziejczyk z 6c…

  Czytaj więcej
 • 09
  kwi
  2024

  Młodzi badmintoniści z sukcesami!

  W sobotę 6 kwietnia 2024 r. w Pisarzowicach koło Kamiennej Góry odbyły się zawody badmintonowe z cyklu „Puchar Dolnego Śląska”. W kategorii U11 (poniżej 11 lat) zawody wygrał uczeń klasy IIIb – Nikodem Tutka, a jego brat - Mikołaj Tutka zajął miejsce piąte. Gratulujemy!

  Czytaj więcej
Skip to content