E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

Sukcesy Naukowe

 • 28
  Kwi
  2021

  Co wynika z Alfika ?

  Uczniowie klas młodszych wzięli w lutym udział w Alfiku Matematycznym, było to możliwe  dzięki temu, że jeszcze uczyli się stacjonarnie... I osiągnęli wspaniałe sukcesy: Fabian Kołtowski z 1b wywalczył nagrodę pieniężną! Bardzo dobry wynik i związany z tym specjalny dyplom uzyskali Antek Lange z 2b i Jędrzej Kołodziejczyk z 3c. A Marysia Kwiatkowska z 2a…

  Czytaj więcej
 • 31
  Mar
  2021

  Wyróżnienie Milenki w konkursie plastycznym

  Z radością informujemy, że nasza uczennica Milena Pawłowska z klasy 1b zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym dla szkół i przedszkoli Niebieska wstążka anioła dla ziemi wpisanym w projekt ekologiczny ,,Niebieska wstążka dla drzew we Wrocławiu" w ramach akcji Cały Wrocław czyta. Pod opieką wychowawcy świetlicy Milenka ulepiła pięknego anioła trzymającego żółwia - przedstawiciela świata zagrożonej…

  Czytaj więcej
 • 22
  Mar
  2021

  Weronika i Hania – nasze dwie laureatki!

  Pięknie zaczyna się wiosna 2021 roku dla naszych uczennic! Weronika Klepacz (4b!!!) została laureatką zDolnego Ślązaka z języka niemieckiego. Organizatorzy i Komisja nie mogła wyjść z podziwu... (Czwartoklasistka?!). Hanna Kędzierska (8b) została laureatką zDolnego Ślązaka z języka angielskiego. Cudowne osiągnięcia! Dziewczyny, jesteśmy dumni z Was! Gratulujemy serdecznie!

  Czytaj więcej
 • 21
  Sty
  2021

  Siódmoklasista – polonista

  Igor Zawidzki - uczeń klasy 7e - zakwalifikował się do części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego  (dla uczniów szkół podstawowych). Brawo! Znalazł się wśród dwudziestu najlepszych w województwie znawców literatury i języka. Stąd krok do etapu ogólnopolskiego... Trzymamy kciuki.

  Czytaj więcej
 • 08
  Gru
  2020

  Matematyczne kwalifikacje

  Do drugiego - rejonowego (województwo dolnośląskie i opolskie) etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowały się dwie nasze uczennice: Hanna Kędzierska z 8b i Mariia Kulyk z 5c! Bardzo serdecznie gratulujemy! Zawody już za miesiąc (16 stycznia 2021)... Dziewczyny, trzymamy kciuki!

  Czytaj więcej
 • 07
  Gru
  2020

  Polonistyczny sukces na…Mikołaja

  Wczoraj - w niedzielę 6 grudnia - otrzymaliśmy świetną wiadomość! Czworo naszych uczniów: Amelia Jaszczuk (7f), Igor Zawidzki (7e - 30 punktów - maksymalny wynik - jedyny w województwie!), Wojciech Konieczny (8b), Michał Malicki (8c) zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Wielkiego sukcesu gratulujemy serdecznie. 9 stycznia 2021 kolejny etap zmagań,…

  Czytaj więcej
 • 04
  Lis
  2020

  Kolejne kwalifikacje do zDolnego Ślązaka

  Mamy kolejnych uczestników etapu powiatowego zDolnego Ślązaka! Z biologii awansowały: Katarzyna Janiczek i Zuzanna Świątek (obie z klasy 8c), z geografii Jakub Ziemba (7d). Gratulujemy serdecznie, czekamy na decyzję, w jaki sposób odbywać się będą eliminacje powiatowe do etapu wojewódzkiego. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych zDolnych Ślązaków.

  Czytaj więcej
 • 29
  Paź
  2020

  zDolny Ślązak – kwalifikacje do etapu powiatowego

  Mamy już pierwsze dobre wiadomości dotyczące kwalifikacji uczniów do etapów powiatowych konkursów przedmiotowych pod tytułem zDolny Ślązak. Kwalifikacje uzyskali: z języka polskiego: Igor Zawidzki z 7e; z języka angielskiego: Hanna Kędzierska z 8b i Jędrzej Pastwa z 7c; z języka niemieckiego: Weronika Klepacz z 4b; z historii: Filip Wójcik z 7f i Tymon Zgorzyński z…

  Czytaj więcej
 • 22
  Paź
  2020

  Mistrzynie ortografii

    Kwalifikację w kategorii wiekowej IV-VI uzyskały: Anna Mykuliak z 6e i Jaśmina Łyszkiewicz z 6c. Natomiast w kategorii wiekowej VII-VIII sukces osiągnęły: Natasza Radziuk (8c), Marta Walczyk (7c), Amelia Bujak (8b) i Lena Ślęzak (7c). Gratulujemy ortograficznej poprawności i życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim.

  Czytaj więcej
 • 17
  Wrz
  2020

  Nasi Stypendyści

  Z przyjemnością i prawdziwą dumą informujemy, że nasi Absolwenci: Carla Hahs (8c), Magdalena Kotas (8b) i Jakub Szczypiński (8c) zostali nagrodzeni za fantastyczne wyniki w nauce i wyjątkowe sukcesy w konkursach stypendium Prezydenta miasta Wrocławia w ramach programu wspierania uzdolnionych "Promovere talenta" 2020/2021. Gratulujemy! Życzymy kolejnych niezwykłych dokonań na nowych edukacyjnych drogach.

  Czytaj więcej
Skip to content