E-dziennik

Plan Lekcji

Procedury w roku szkolnym

Sukcesy Naukowe

 • 17
  Wrz
  2020

  Nasi Stypendyści

  Z przyjemnością i prawdziwą dumą informujemy, że nasi Absolwenci: Carla Hahs (8c), Magdalena Kotas (8b) i Jakub Szczypiński (8c) zostali nagrodzeni za fantastyczne wyniki w nauce i wyjątkowe sukcesy w konkursach stypendium Prezydenta miasta Wrocławia w ramach programu wspierania uzdolnionych "Promovere talenta" 2020/2021. Gratulujemy! Życzymy kolejnych niezwykłych dokonań na nowych edukacyjnych drogach.

  Czytaj więcej
 • 16
  Cze
  2020

  Sukcesy w Kangurze Matematycznym 2020

  Oto oni, nasi zdolni matematycy, którzy uzyskali bardzo dobry wynik lub wyróżnienie w Kangurze Matematycznym 2020: Michalina Wysocka z kl. 4b uzyskała bardzo dobry wynik, a kolejnych 13 osób zdobyło wyróżnienie: Bruno Adamiec (2c); Wiktor Gałczyński (2a); Yaroslawa Bilibaieva (2a); Krzysztof Król (2b); Rafał Jurek (2b); Zuzanna Kibler (3b); Anna Mykuliak (5e); Sofiia Tiutiunnyk (5f);…

  Czytaj więcej
 • 17
  Kwi
  2020

  Finaliści Mistrzostw Polski

  Magda Kotas z 8b i Janek Wawrzyniak z 8d zakwalifikowali się do finału XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych! Wielkie brawa dla Was, Drodzy Finaliści! Ze względu na wprowadzony w Polsce stan epidemii organizatorzy Mistrzostw nie mogą zorganizować zawodów w formie stacjonarnej i rozważają przeprowadzenie Finału poprzez internet. Czekamy na ich decyzje, a…

  Czytaj więcej
 • 09
  Kwi
  2020

  Finaliści ogólnopolskiej Olimpiady Języka Polskiego

  Z niezmierną przyjemnością informujemy, iż dwoje naszych uczniów Daminika Pudzinouskaya z 8a i Marek Machaj z 8e awansowali do finału ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych. W tym roku szkolnym finały wszystkich olimpiad ze zrozumiałych względów zostały odwołane, a zakwalifikowani do nich uczniowie uzyskali tytuł finalisty. To wielkie osiągnięcie! Bardzo bardzo gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 11
  Mar
  2020

  Troje laureatów zDolnego Ślązaka Polonistycznego!

  Dominika Pudzinouskaya (8a), Carla Hahs (8c) i Marek Machaj (8e) zostali laureatami zDolnego Ślązaka Polonistycznego. Znaleźli się wśród 53 najlepszych polonistów w całym województwie dolnośląskim! Tytuły finalistek zdobyły: Katarzyna Rosłaniec (8c) i Zofia Becińska (8c). To ogromny sukces całej piątki. Brawa ! W sumie nasi uczniowie w tym roku zdobyli 11 tytułów Laureata 13 tytułów…

  Czytaj więcej
 • 09
  Mar
  2020

  Wybudowała wieżę… (Babel)!

  Magdalena Kotas z kl. 8 B zajęła 2. miejsce w konkursie lingwistycznym Wieża Babel. Zostanie laureatką tych zmagań to doprawdy ogromne osiągnięcie - BRAWO!

  Czytaj więcej
 • 06
  Mar
  2020

  Laureatka i dwaj finaliści zDolnego Ślązaka (angielski)

  Carla Hahs - uczennica klasy 8c została laureatką FINAŁU Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego (zDolny Ślązak). Tomasz Neuman i Aleksander Kuciel (obaj 8c) uzyskali tytuł finalisty. Gratulujemy serdecznie. Jesteśmy dumni i bardzo szczęśliwi!

  Czytaj więcej
 • 06
  Mar
  2020

  O krok dalej w Olimpiadzie WoS

  W I etapie eliminacji okręgowych ogólnopolskiej Międzyszkolnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie Jan Falkowski (8a) i Adrian Lis (8b) z testu eksperckiego online uzyskali 19 pkt (a było 20). Tym samym przechodzą dalej, za 2 tygodnie będzie II etap, tym razem test uczniowski online. Trzymamy kciuki!!!

  Czytaj więcej
 • 27
  Lut
  2020

  Ogólnopolski sukces polonistyczny

  Daminika Pudzinouskaya (8a) i Marek Machaj (8e) zakwalifikowali się do finału krajowego OLiJP dla uczniów szkół podstawowych! Pod koniec marca zmierzą się z najlepszymi polonistami z całej Polski...

  Czytaj więcej
 • 21
  Lut
  2020

  Historyczni zDolni Ślązakowie!!

  Wiktoria! Marek Machaj (8e) i Jakub Szczypiński (8c) zostali laureatami najważniejszego wojewódzkiego konkursu historycznego zDolny Ślązak! Znaleźli się obaj wśród 22 najlepszych znawców historii w całym województwie. Tytuł finalisty wywalczył Tomasz Neuman (8c).  Brawa bijemy i wiwatujemy!

  Czytaj więcej