E-dziennik

Plan Lekcji

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Sukcesy Naukowe

 • 21
  Sty
  2021

  Siódmoklasista – polonista

  Igor Zawidzki - uczeń klasy 7e - zakwalifikował się do części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego  (dla uczniów szkół podstawowych). Brawo! Znalazł się wśród dwudziestu najlepszych w województwie znawców literatury i języka. Stąd krok do etapu ogólnopolskiego... Trzymamy kciuki.

  Czytaj więcej
 • 08
  Gru
  2020

  Matematyczne kwalifikacje

  Do drugiego - rejonowego (województwo dolnośląskie i opolskie) etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowały się dwie nasze uczennice: Hanna Kędzierska z 8b i Mariia Kulyk z 5c! Bardzo serdecznie gratulujemy! Zawody już za miesiąc (16 stycznia 2021)... Dziewczyny, trzymamy kciuki!

  Czytaj więcej
 • 07
  Gru
  2020

  Polonistyczny sukces na…Mikołaja

  Wczoraj - w niedzielę 6 grudnia - otrzymaliśmy świetną wiadomość! Czworo naszych uczniów: Amelia Jaszczuk (7f), Igor Zawidzki (7e - 30 punktów - maksymalny wynik - jedyny w województwie!), Wojciech Konieczny (8b), Michał Malicki (8c) zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Wielkiego sukcesu gratulujemy serdecznie. 9 stycznia 2021 kolejny etap zmagań,…

  Czytaj więcej
 • 04
  Lis
  2020

  Kolejne kwalifikacje do zDolnego Ślązaka

  Mamy kolejnych uczestników etapu powiatowego zDolnego Ślązaka! Z biologii awansowały: Katarzyna Janiczek i Zuzanna Świątek (obie z klasy 8c), z geografii Jakub Ziemba (7d). Gratulujemy serdecznie, czekamy na decyzję, w jaki sposób odbywać się będą eliminacje powiatowe do etapu wojewódzkiego. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych zDolnych Ślązaków.

  Czytaj więcej
 • 29
  Paź
  2020

  zDolny Ślązak – kwalifikacje do etapu powiatowego

  Mamy już pierwsze dobre wiadomości dotyczące kwalifikacji uczniów do etapów powiatowych konkursów przedmiotowych pod tytułem zDolny Ślązak. Kwalifikacje uzyskali: z języka polskiego: Igor Zawidzki z 7e; z języka angielskiego: Hanna Kędzierska z 8b i Jędrzej Pastwa z 7c; z języka niemieckiego: Weronika Klepacz z 4b; z historii: Filip Wójcik z 7f i Tymon Zgorzyński z…

  Czytaj więcej
 • 22
  Paź
  2020

  Mistrzynie ortografii

    Kwalifikację w kategorii wiekowej IV-VI uzyskały: Anna Mykuliak z 6e i Jaśmina Łyszkiewicz z 6c. Natomiast w kategorii wiekowej VII-VIII sukces osiągnęły: Natasza Radziuk (8c), Marta Walczyk (7c), Amelia Bujak (8b) i Lena Ślęzak (7c). Gratulujemy ortograficznej poprawności i życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim.

  Czytaj więcej
 • 17
  Wrz
  2020

  Nasi Stypendyści

  Z przyjemnością i prawdziwą dumą informujemy, że nasi Absolwenci: Carla Hahs (8c), Magdalena Kotas (8b) i Jakub Szczypiński (8c) zostali nagrodzeni za fantastyczne wyniki w nauce i wyjątkowe sukcesy w konkursach stypendium Prezydenta miasta Wrocławia w ramach programu wspierania uzdolnionych "Promovere talenta" 2020/2021. Gratulujemy! Życzymy kolejnych niezwykłych dokonań na nowych edukacyjnych drogach.

  Czytaj więcej
 • 16
  Cze
  2020

  Sukcesy w Kangurze Matematycznym 2020

  Oto oni, nasi zdolni matematycy, którzy uzyskali bardzo dobry wynik lub wyróżnienie w Kangurze Matematycznym 2020: Michalina Wysocka z kl. 4b uzyskała bardzo dobry wynik, a kolejnych 13 osób zdobyło wyróżnienie: Bruno Adamiec (2c); Wiktor Gałczyński (2a); Yaroslawa Bilibaieva (2a); Krzysztof Król (2b); Rafał Jurek (2b); Zuzanna Kibler (3b); Anna Mykuliak (5e); Sofiia Tiutiunnyk (5f);…

  Czytaj więcej
 • 17
  Kwi
  2020

  Finaliści Mistrzostw Polski

  Magda Kotas z 8b i Janek Wawrzyniak z 8d zakwalifikowali się do finału XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych! Wielkie brawa dla Was, Drodzy Finaliści! Ze względu na wprowadzony w Polsce stan epidemii organizatorzy Mistrzostw nie mogą zorganizować zawodów w formie stacjonarnej i rozważają przeprowadzenie Finału poprzez internet. Czekamy na ich decyzje, a…

  Czytaj więcej
 • 09
  Kwi
  2020

  Finaliści ogólnopolskiej Olimpiady Języka Polskiego

  Z niezmierną przyjemnością informujemy, iż dwoje naszych uczniów Daminika Pudzinouskaya z 8a i Marek Machaj z 8e awansowali do finału ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych. W tym roku szkolnym finały wszystkich olimpiad ze zrozumiałych względów zostały odwołane, a zakwalifikowani do nich uczniowie uzyskali tytuł finalisty. To wielkie osiągnięcie! Bardzo bardzo gratulujemy!

  Czytaj więcej