E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

Sukcesy Naukowe

 • 23
  wrz
  2022

  Nasi stypendyści

  Stypendia Promovere Talenta przyznawane dla wybitnych uczniów Wrocławia przez prezydenta miasta otrzymało w tym roku dwóch naszych absolwentów: Jakub Ziemba (laureat wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak z geografii) oraz Jędrzej Pastwa (laureat ogólnopolskiej  Olimpiady Matematycznej Juniorów). Serdecznie gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 20
  cze
  2022

  One na Wrocławiu znają się najlepiej!

  Z wielką radością zawiadamiamy szkolną społeczność, że Michalina Wysocka z klasy 6b zajęła pierwsze miejsce, a Ania Mykuliak z klasy 7c zajęła czwarte miejsce w finale Powiatowego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu "Wrocław, moje miasto".  Dziewczynom gratulujemy serdecznie zarówno wiedzy, jak i ...żelaznych nerwów, które pomogły pokonać stres konkursowy! Brawo!!!

  Czytaj więcej
 • 20
  cze
  2022

  Niesamowita wiedza Dawida!

  Dawid Grzelewski z klasy 8c zdobył drugie miejsce w finale arcytrudnego XII Powiatowego Konkursu "Wratislavia Sacra". Wykazał się niezwykłą znajomością wrocławskich sanktuariów, których w naszym mieście jest bardzo dużo. Dawidzie, gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 12
  maj
  2022

  Najlepsza w województwie, najlepsza w Polsce!

  Weronika Klepacz z 5b zajęła I miejsce w województwie i I miejsce w Polsce w konkursie języka niemieckiego Sprachdoctor!!! Ogromny sukces  - BRAWO! Inne świetne wyniki: Maks Raufuss z 4b 3. w województwie (8. w Polsce), Szymon Olędzki z 5b był  5. w województwie (30. w Polsce), Karolina Fejga 8c 5. w województwie (39. w…

  Czytaj więcej
 • 12
  maj
  2022

  Świetne wyniki w Alfiku historycznym!

  Bardzo dobra wiadomość o wynikach naszych młodych historyków: Michał Łebski (6c) zajął I miejsce w województwie (5. w Polsce), Kaja Włodek (5b) była II w województwie (20. w Polsce), Iwo Strzeszyński (6a) III w województwie (22. w Polsce). Dobry wynik uzyskał też Oskar Łukiańczyk (8e) - II w województwie (37. w Polsce). Wielkie brawa!

  Czytaj więcej
 • 05
  maj
  2022

  Dawidzie – BRAWO!!!

  Z wielką radością zawiadamiamy wszystkich, że Dawid Grzelewski z kl. 8c zajął II miejsce w finale bardzo trudnego XXII Powiatowego Konkursu "Wratislavia sacra". Tematem konkursu były wrocławskie sanktuaria.

  Czytaj więcej
 • 20
  kw.
  2022

  Wygrał śpiewająco!

  Jakub Mazur z klasy 8c wygrał  XI edycję Międzyszkolnego Konkursu Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza (zorganizowaną przez Zespół Szkół nr 3 we Wrocławiu). Trzeba podkreślić, że Kuba rywalizował z uczniami starszych klas szkoły podstawowej i z licealistami! Brawo! Gratulujemy umiejętności i wrażliwości.

  Czytaj więcej
 • 08
  kw.
  2022

  Sukcesy naszych historyków w zDolnym Ślązaku

  Kazimierz Zaguła z klasy 7d został laureatem (znalazł się wśród 32 najlepszych znawców historii), a Tymon Zgorzyński z 8a uzyskał tytuł finalisty historycznego zDolnego Ślązaka - najważniejszego konkursu w województwie. Słowa uznania, zachwytu ...i gratulacje!

  Czytaj więcej
 • 08
  kw.
  2022

  Wandalowie byli kiedyś naszymi sąsiadami…

  Zuzanna Bartoś z klasy 7f stworzyła na temat Wandalów (naszych sąsiadów) bardzo ciekawą pracę i zajęła III miejsce w miejskim konkursie Moja mała Ojczyzna. Brawa ogromne za historyczną ciekawość i dociekliwość!

  Czytaj więcej
 • 31
  mar
  2022

  Laureat – mistrz geografii!

  Jakub Ziemba - uczeń klasy 8D został laureatem zDolnego Ślązaka z geografii - najważniejszego konkursu w województwie! Znalazł się wśród 26 najlepszych znawców geografii na Dolnym Ślasku - to jest osiągnięcie! Brawo! Gratulujemy!

  Czytaj więcej
Skip to content