E-dziennik

Kalendarz

Plan lekcji

Sukcesy Naukowe

 • 11
  Gru
  2019

  Kolejne kwalifikacje do finału zDolnego Ślązaka!

  Ciąg dalszy świetnych informacji! Kolejni nasi uczniowie zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego zDolnego Ślązaka: z geografii: P. Barchan (8c), J. Szczypiński (8c), z chemii: A. Kuciel (8c), M. Kotas (8b), z j. angielskiego: C. Hahs (8c), A. Kuciel (8c), T. Neuman (8c). Gratulacje! Brawo! W sumie nasi uczniowie wspaniali uzyskali 22 (!!!) kwalifikacje! Rekordzistami są:…

  Czytaj więcej
 • 09
  Gru
  2019

  Fantastyczne wieści – pierwsze kwalifikacje do finału wojewódzkiego zDolnego Ślązaka!

  Dziewięcioro naszych uczniów z języka polskiego, troje z matematyki, dwóch z historii zakwalifikowało się do finału wojewódzkiego zDolnego Ślązaka! Ge-nial-nie! I. Adamska (8c), Z. Becińska (8c), C. Hahs (8c), M. Kotas (8b), A. Kuciel (8c), M. Machaj (8e), D. Pudzinouskaya (8a), K. Rosłaniec (8c), M. Smółko - z polskiego; M. Kotas (8b), M. Machaj (8e),…

  Czytaj więcej
 • 24
  Paź
  2019

  Mistrzowie Ortografii

  W etapie szkolnym VII Dyktanda Niepodległościowe mistrzami ortografii okazali się: Adam Raszowski (6a), Marta Walczyk (6c), Igor Zawidzki (6e); Natasza Radziuk (7c), Piotr Barchan (8c), Hanna Paszko (8c), Katarzyna Rosłaniec (8c). Wszyscy oni awansowali do etapu wojewódzkiego - Brawo! Trzymamy kciuki za ich poniedziałkowe zmagania z patriotyczną ortografią!

  Czytaj więcej
 • 22
  Sie
  2019

  Trzy absolwentki – stypendystki!

  Trzy nasze absolwentki: Alicja Górka (8b), Sonia Chorębała (8b) i Olga Foriasz (8e) za doskonałe wyniki w nauce i konkursowe sukcesy zostały wyróżnione stypendium Prezydenta Wrocławia Promovere Talenta. Jesteśmy dumni, gratulujemy i życzymy kolejnych pięknych i wielkich osiągnięć!

  Czytaj więcej
 • 10
  Cze
  2019

  Miłośniczki Wrocławia :)

  Wiktoria Stumpf z 8e po  raz kolejny udowodniła, że wie o Wrocławiu wszystko - zajęła 1. miejsce w powiatowym konkursie Wratislavia Sacra. Jej koleżanka z klasy Józefina Pietkiewicz zajęła w tym konkursie 3.miejsce, co również jest świetnym wynikiem. Ich młodsza koleżanka, Martyna Łącka z klasy 4a zajęła znakomite 4.miejsce w Konkursie Wiedzy o Wrocławiu. Wszystkim…

  Czytaj więcej
 • 23
  Maj
  2019

  II miejsce w 23. Przygodzie z Ekoludkiem

  Igor Wojtucki i Adam Wodzisławski z klasy 2b - reprezentanci świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 zajęli II miejsce w XXIII Międzyświetlicowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej |"Przygoda z Ekoludkiem"! Brawa dla chłopców!

  Czytaj więcej
 • 23
  Maj
  2019

  Duży, bardzo duży sukces historyczny!

  16 maja odbył się XV Wrocławski Konkurs Historyczny, od lat najważniejszy konkurs dla młodych historyków kończących szkołę podstawową. Uczniowie naszej szkoły odnieśli duży sukces. Marek Karwowski z kl. 8b zajął II miejsce i został laureatem konkursu, a Jakub Pigulski z kl. 8e znalazł się w finale, w którym zajął 6 miejsce.

  Czytaj więcej
 • 23
  Maj
  2019

  Zuzia fotografuje i to jak!

  Miło nam poinformować, że Zuzanna Espenschied z klasy 5A zdobyła wyróżnienie w XXIV Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Wrocławskie tramwaje", odbywającym się w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia. Praca Zuzi pt. "Ostatni przystanek" zachwyciła jurorów. Serdecznie gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 21
  Maj
  2019

  Ale te dziewczyny mają głowy!

  Fantastyczny sukces naszych uczennic w finale krajowym  XVI Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych! Magdalena Kotas (klasa 7 B) zajęła 10 miejsce i została laureatką, Nina Palmer (6 C) - została finalistką! Wspaniały sukces! Gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 18
  Maj
  2019

  V miejsce drużyny w XVIII Dolnośląskim Konkursie Ekologicznym

  10 maja odbył się finał XVIII Dolnośląskiego Konkursu Ekologicznego. Z naszej szkoły startowała trzyosobowa drużyna w składzie Elżbieta Ciółko (8b), Jakub Pigulski (8e) i Witold Wojciechowski (8e). Drużyna zmierzyła się z bardzo różnorodnymi zadaniami łączącymi wiedzę i umiejętności z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - zadania kreatywne, quizy, prezentacja problemów ekologicznych dotyczących Polski i Świata. W klasyfikacji końcowej…

  Czytaj więcej