Egzamin ósmoklasisty:
1. język polski – 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) – godz. 9:00
2. matematyka – 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) – godz. 9:00
3. język obcy nowożytny – 17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 9:00
Na egzamin uczniowie przychodzą pół godziny wcześniej z ważną legitymacją uczniowską, czarnym długopisem, a na matematykę – dodatkowo z linijką (uwaga: to może być tylko linijka, nie ekierka, ani kątomierz).  Obowiązuje strój galowy.
Uczniowie zostawiają wszystkie swoje rzeczy (plecaki, telefony itp.) pod opieką wychowawcy. Do sali egzaminacyjnej można wnieść (poza legitymacją i długopisem) małą butelkę wody do picia.
Drodzy Ósmoklasiści, już dziś trzymamy za Was kciuki!

Egzamin próbny 1, 2 i 3 października

W naszej szkole w dniach 1, 2 i 3 października uczniowie klas ósmych bedą pisali swój próbny egzamin.
W poniedziałek  – język polski – 120 minut – ósmoklasiści  przychodzą do szkoły na 7.40;
we wtorek – matematyka – 100 minut – ósmoklasiści  przychodzą do szkoły na 7.55;
w środę – języki obce – 90 minut – ósmoklasiści  przychodzą do szkoły na 7.55.

Uczniowie, którzy uzyskali prawo do przedłużenia czasu, piszą poszczególne części o połowę czasu dłuzej, czyli odpowiednio 180, 150 i 135 minut.