• 09
    kwi
    2024

Młodzi badmintoniści z sukcesami!

W sobotę 6 kwietnia 2024 r. w Pisarzowicach koło Kamiennej Góry odbyły się zawody badmintonowe z cyklu „Puchar Dolnego Śląska”. W kategorii U11 (poniżej 11 lat) zawody wygrał uczeń klasy IIIb – Nikodem Tutka, a jego brat - Mikołaj Tutka zajął miejsce piąte. Gratulujemy!

23 marca 2024 roku w Namysłowie woj. Opolskie, w IV Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Stylu Wolnym o puchar Burmistrza Namysłowa, Aleksander Rogal uczeń klasy 5c zajął III miejsce w kat. wagowej do 52kg - grupa młodzików (był jednym z najmłodszych...). Gratulacje!!!.

9 marca 2024 roku w Hradec Kràlovè (Czechy), w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Stylu Wolnym - Memoriał Františka Màńaska, Aleksander Rogal uczeń klasy 5c zajął II miejsce w kat. wagowej do 52kg. Gratulujemy!

Zatańczyła!

Nadia Cholewka z klasy 2a brała udział w 42. Mistrzostwach Egurrola Dance Studio. Wywalczyła 3. miejsce w finale mistrzostw w kategorii HIP HOP/SOLO KOBIETY/DZIECI 1/ LIGA B. Gratulacje!!!!

Leon – wicemistrz Dolnego Śląska!

W sobotę 10.02.2024 uczeń klasy 4c - Leon Kopecki zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Dolnego Śląska w judo.Mistrz nasz po prostu! Brawo, Leonie! Gratulacje!

Łucja z klasy piątej fruwa!

Łucja Kutiak z klasy 5d wygrała ogólnopolski turniej tańca...powietrznego w kategorii solo (12-13 lat)! Co ona na tych taśmach kilka metrów nad ziemią wyprawia?! Prawdziwy Czerwony Smok! Jesteśmy pod wrażeniem! Gratulujemy! Brawo!!!

Uczeń klasy 4c - Leon Kopecki wywalczył 2 złote medale podczas 2 ostatnich w tym roku turniejów, wygrywając wszystkie walki. Pierwsze złoto zdobył w bardzo silnie obsadzonym, międzynarodowym Turnieju Przyszłych Olimpijczyków zaliczanym do cyklu International Judo League. I tym samym w całorocznym rankingu IJL zajął 17. miejsce wśród 860 startujących dzieci w jego kategorii wiekowej.…

Olek znowu na podium…

9 grudnia 2023 roku w XXV Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Zapaśniczym w stylu wolnym o puchar burmistrza gminy Wołów Dariusza Chmury, Aleksander Rogal uczeń klasy 5c zajął II miejsce. Gratulujemy!

W tym tygodniu otrzymaliśmy dwie miłe wiadomości o sukcesach naszych uczniów uprawiających różne sztuki walki: W sobotę 28.10.2023 uczeń klasy 4C - Leon Kopecki wywalczył 3. miejsce w XV Memoriale Jigoro Kano - Międzynarodowym Turnieju Judo. Leon znalazł się w grupie 13 zawodników startujących bez ograniczeń wagowych. Wygrał wszystkie walki z wyjątkiem jednej - półfinałowej, w…

Znowu on!

W Ogólnopolskim (międzywojewódzkim) Turnieju Młodzików - XIII Memoriale Zdzisława Rokity, w ramach cyklu U14 Wrestling Tour, Aleksander Rogal uczeń klasy 5c zajął II miejsce.Jak widać, Olek walczy, walczy i wygrywa! Brawo!