Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi numerami naszej szkolnej gazetki Jedyneczka. Autorami wszystkich artykułów Jedyneczki są nasi uczniowie. Grafiki, obrazy, ilustracje, okładka są również dziełami młodych twórców.

 • 05
  gru
  2023

  Gazetka nr 21 – na XXVII Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Na początek kolejnego popołudnia pełnego cudów, naszego XVII Kiermaszu Bożonarodzeniowego, goście otrzymają świąteczny numer szkolnej gazetki Jedyneczka. A w nim – na końcu – plan kiermaszowych stoisk, ale wcześniej – wiele stron pachnących świętami Bożego Narodzenia. Warto przeczytać wszystkie „artykuły od deski do deski”.

  Czytaj więcej
 • 15
  lis
  2023

  Gazetka nr 20 – wydanie szczęśliwe

  Gazetka podsumowująca odbywający się we wrześniu Tydzień Szczęścia. Świetne lekarstwo na jesienną (lub wiosenną) chandrę. Dziecięce przepisy na szczęście są przecudne!

  Czytaj więcej
 • 20
  cze
  2023

  Gazetka nr 19 – pod wrażeniem

  Ostatnia już w tym roku szkolnym nasza gazetka; wspominamy w niej wycieczki, opowiadamy swoje wrażenia z Festynu Rodzinnego i Mini Ligi Mistrzów; tylko u nas przeczytacie relację ze Śniadania Mistrzów i przeczytacie wywiady z samymi Mistrzami!; redaktor naczelna, projekt graficzny i skład: p. Ilona Kaczmarek; projekt okładki Michalina Czapiga 7a (czerwiec 2023)

   

  Czytaj więcej
 • 24
  maj
  2023

  Gazetka nr 18 – mądra

   

  Wspaniałe, niezwykle dojrzałe wydanie o ekologii, człowieku i świecie; redaktor naczelna, projekt graficzny i skład: p. Ilona Kaczmarek; projekt okładki Karolina Załoga-Żytkiewicz 8c (maj 2023)

   

  Czytaj więcej
 • 02
  mar
  2023

  Gazetka nr 17 – specjalna

  Jedyneczka 17 to numer specjalny, przygotowany na Dzień Otwartych Drzwi w naszej szkole (2 marca, czwartek, godz. 15.30 – 17.00); z każdej strony przeziera sympatia uczniów do naszej szkoły – warto przeczytać i przekonać się, czy mają rację 🙂 redaktor naczelna, projekt graficzny i skład: p. Ilona Kaczmarek; projekt okładki Karolina Załoga-Żytkiewicz 8c (marzec 2023)

   

  Czytaj więcej
Skip to content