Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi numerami naszej szkolnej gazetki Jedyneczka. Autorami wszystkich artykułów Jedyneczki są nasi uczniowie. Grafiki, obrazy, ilustracje, okładka są również dziełami młodych twórców.

 • 22
  cze
  2024

  Gazetka nr 23 – wydanie hobbystyczne

  Ostatnie w tym roku szkolnym wydanie gazetki Jedyneczka jest bardzo przyjemne, ponieważ opowiada o tym, co lubimy robić. Każdy z nas interesuje się i zajmuje czymś w czasie wolnym. Czyjeś hobby może nas zaciekawić, z kolei to, czym my się interesujemy i o czym opowiadamy, często staje się inspiracją dla innych. Co lubią robić uczniowie naszej szkoły? Sprawdźcie, zapraszamy!

  Czytaj więcej
 • 19
  cze
  2024

  Gazetka nr 22 – wydanie tolerancyjne

  Tolerancja i różnorodność to tematy przewodnie w tym wydaniu Jedyneczki. Artykuły, wywiady, podsumowania dotykają tematu wyjątkowości i niepowtarzalności każdego człowieka oraz jego spojrzenia na świat. Pojawia się bardzo ważny temat szacunku do siebie nawzajem – o tym nigdy dość, prawda? Jak zawsze bardzo ciekawe są kąciki języka niemieckiego i angielskiego, artykuły  o  koniecznej trosce o nasz wspólny dom, czyli o Ziemię, wizyta w Jedynkowej galerii sztuki… Zapraszamy, zachęcamy, czytamy 🙂

  Czytaj więcej
 • 05
  gru
  2023

  Gazetka nr 21 – na XXVII Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Na początek kolejnego popołudnia pełnego cudów, naszego XVII Kiermaszu Bożonarodzeniowego, goście otrzymają świąteczny numer szkolnej gazetki Jedyneczka. A w nim – na końcu – plan kiermaszowych stoisk, ale wcześniej – wiele stron pachnących świętami Bożego Narodzenia. Warto przeczytać wszystkie „artykuły od deski do deski”.

  Czytaj więcej
 • 15
  lis
  2023

  Gazetka nr 20 – wydanie szczęśliwe

  Gazetka podsumowująca odbywający się we wrześniu Tydzień Szczęścia. Świetne lekarstwo na jesienną (lub wiosenną) chandrę. Dziecięce przepisy na szczęście są przecudne!

  Czytaj więcej
 • 20
  cze
  2023

  Gazetka nr 19 – pod wrażeniem

  Ostatnia już w tym roku szkolnym nasza gazetka; wspominamy w niej wycieczki, opowiadamy swoje wrażenia z Festynu Rodzinnego i Mini Ligi Mistrzów; tylko u nas przeczytacie relację ze Śniadania Mistrzów i przeczytacie wywiady z samymi Mistrzami!; redaktor naczelna, projekt graficzny i skład: p. Ilona Kaczmarek; projekt okładki Michalina Czapiga 7a (czerwiec 2023)

   

  Czytaj więcej
Skip to content