Zobacz wszystkie sukcesy naszych uczniów lub wybierz interesującą Cię kategorię:

Michalino, jesteś WIELKA!

Michalina Wysocka z klasy 8b wygrała najważniejszy konkurs w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia "Wrocław, moje Miasto" organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Wrocławia.  Podziw dla Michaliny jest tym większy, że to już trzecie zwycięstwo w tym arcytrudnym konkursie.  Michalino, szacun :)

Młodzi matematycy najlepsi w województwie!

Drużyna naszych młodych matematyków zwyciężyła w finale Dolnośląskich Meczów Matematycznych (kategoria klas 4-6) zorganizowanych przez Fundację Matematyków Wrocławskich. To ogromny sukces! Gratulujemy! Jesteśmy dumni! Skład drużyny:  Ignacy Gałek - kapitan, Olga Słaboń, Łucja Łaszkiewicz, Amelia Akutko, Antoni Lange, Rafał Jurek, Jędrzej Kołodziejczyk, Wojciech Madej, Karol Woźniak, Kalina Chabin. Brawo WY!

Łucja Łaszkiewicz z klasy 6a została laureatką XX Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych w kategorii C1 (klasy 6 i 7) - zajęła 7. miejsce w Polsce! To jest osiągnięcie wielkie!

Ależ ona pływa! Hania jak rekin…

Hania Białoskórska, uczennica klasy 2a (lat 9), została najmłodszą medalistką w kategorii wiekowej do lat 11 na Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w pływaniu w płetwach (Gliwice, 11-12.05.2024r.). Hania pływała stylem Surface - w monopłetwie po powierzchni wody. Zdobyła dwa medale: srebrny ( 400 m Surface) i brązowy (200 m Surface), a w Sztafecie Dziewcząt…

Wspaniałe wiadomości z matematycznej niwy: klasa 6a, która wzięła udział w ogólnopolskim (a właściwie międzynarodowym) konkursie Matematyka bez granic zajęła 1.miejsce w kraju w kategorii klas V i VI. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami nie tylko matematycznymi: w konkursie bierze udział cała klasa, a więc trzeba się pracą podzielić, skoordynować, współpracować, a rozwiązania poprawnie zapisać.…