E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 19
  sie
  2021

  Do Pierwszaków i ich rodziców

  Witamy w Jedynce naszych nowych uczniów – Pierwszaków. Już niedługo – od 1 września – zacznie się Wasza szkolna przygoda – czas nowości, wielu pięknych, ważnych przeżyć. Zanim pojawicie się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, poznajcie swoją Szkołę, oglądając ją na stronie internetowej, zróbcie sobie wirtualny spacer, zobaczcie, ile tu się dzieje… https://view.genial.ly/604dd76c40d6e20d26a5c0ef

  Witamy w Jedynce także rodziców naszych nowych uczniów – Pierwszaków. Państwa dzieci 1 września rozpoczną kolejny etap swojej edukacji. Życzymy Państwu, żeby był to czas spokoju, bezpieczeństwa i wielkiej przygody dla wszystkich – dzieci, ich rodziców, dziadków, bliskich i…nauczycieli/wychowawców.
  Kilka informacji:
  1) listy klas pierwszych pojawią się na stronie internetowej szkoły (i na tablicy informacyjnej w budynku szkoły) pod koniec przyszłego tygodnia;
  2) uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla Pierwszaków odbędzie się w środę 1 września o godzinie 10 (szczegóły podamy w poniedziałek 30 sierpnia, plany uzależniamy od prognoz pogody);
  3) w załączniku „Wyprawka szkolna” http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2021/08/WYPRAWKA-PIERWSZOKLASISTY.docx;
  4) wszelkich szczegółowych informacji o książkach, zeszytach, kredkach… udzielą Państwu nauczycielki na pierwszych spotkaniach z rodzicami – 6 września.

Skip to content