E-dziennik

Kalendarz

Na czas nauki zdalnej

Rekrutacja do klasy siódmej dwujęzycznej w r. szk. 2020/2021 – najważniejsze informacje

Sprawdzian predyspozycji językowych kandydatów do klasy siódmej dwujęzycznej odbędzie się 8 czerwca 2020 o godz. 10.00. Kandydaci proszeni są o przyjście do szkoły najpóźniej o 9.40 z ważną legitymacją uczniowską (lub innym dokumentem ze zdjęciem). Prosimy, aby przestrzegać wszystkich zaleceń związanych z zagrożeniem epidemicznym: maseczka na twarzy, własny sprawny „sprzęt” do pisania, zachowywanie dystansu społecznego 2 m, zdezynfekowanie rąk po wejściu do szkoły płynem, który jest tam umieszczony. Można mieć ze sobą małą butelkę wody do picia. Egzamin potrwa 90 minut. Już dziś trzymamy kciuki za wszystkich kandydatów!

Kolejne ważne daty:

18 czerwca 2020 r. godz. 12.00 – ogłoszenie przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego (wyniki będą podane wyłącznie w formie elektronicznej na stronie internetowej szkoły w zakładce „Klasa dwujęzyczna”)

26 – 29 czerwca 2020 r. – składanie wniosków o przyjęcie do Szkoły (załącznik 2)

2 lipca godz. 12.00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału dwujęzycznego (na stronie internetowej szkoły)

Regulamin rekrutacji i wzory dokumentów można pobrać klikając w baner „Rekrutacja”, który znajduje się powyżej.

Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!