E-dziennik

Kalendarz

Plan lekcji

Wieści z klas

 • 20
  Gru
  2019

  Warsztaty plastyczne w 2 b We wtorek gościła w naszej klasie Babcia Michała, która uczyła nas , jak w prosty sposób wykonać aniołka. Zabawy było wiele, a efekty naszej pracy ozdobią świąteczne choinki. Babci Michała dziękujemy za poświęcony nam czas i zapraszamy do kolejnych odwiedzin!

  Czytaj więcej
 • 09
  Gru
  2019

  7a w Muzeum Człowieka

  Uczniowie klasy 7a odwiedzili Panią Joannę Zych... w Muzeum, oglądali, analizowali...czaszki (i inne kości też)!

  Czytaj więcej
 • 26
  Lis
  2019

  5c i 6b coraz wyżej – zdobywają…ścianki

  Klasy 5c i 6b lubią próbować nowych rzeczy, a przede wszystkim lubią wyzwania. Z tego powodu zdecydowały się na odwiedzenie ścianki wspinaczkowej „Zerwa” w ramach programu „Szkoła w mieście”. Niestraszne im było wspinanie się po ściankach aż do sufitu… Oczywiście nad bezpieczeństwem naszych uczniów czuwało kilku instruktorów. Zajęcia rozpoczęli rozgrzewką i zakończyli ćwiczeniami rozciągającymi. W…

  Czytaj więcej
 • 22
  Lis
  2019

  Warsztaty kulinarne 5d

  Klasa 5d  była na warsztatach przyrządzania  pizzy w STAREJ PIEKARNI. Poznaliśmy recepturę  ciasta do pizzy, samodzielnie wykonaliśmy  pizzę. W pełni zadowoleni i z pełnymi brzuchami wróciliśmy do szkoły. Było pysznie ...

  Czytaj więcej
 • 19
  Lis
  2019

  8a i 8b w Sejmiku Wojewódzkim

  13 listopada, uczniowie klas 8a i 8b wzięli udział w lekcji o administracji rządowej i samorządowej, którą zorganizował Urząd Wojewódzki. Atrakcją była nie tylko bardzo ciekawie przeprowadzona lekcja, ale też fakt odbycia jej w sali sesyjnej Sejmiku Wojewódzkiego, w którym na co dzień zapadają uchwały obowiązujące mieszkańców Dolnego Śląska.

  Czytaj więcej