mar

Dzień Otwartych Drzwi

Dnia 6.02.2020 w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Nasza świetlica brała udział w tym przedsięwzięciu. Odwiedzili nas dzieci z Przedszkola nr 3 „Wesoła Trójeczka”, Przedszkola nr 74 „Mały Piekarczyk” i z Przedszkola nr 34 im. Polskiego Czerwonego Krzyża. W świetlicy odbywały się warsztaty „Razem kreatywniej”, podczas których dzieci bawiły się różnego rodzaju klockami, za pomocą których tworzyły konstrukcje przestrzenne, a także tworzyły zakładki do książek. Wraz z najmłodszymi wykonywaliśmy zakładki do książek z wizerunkiem zwierząt za pomocą metody origami. Dzieci chętnie brały udział zarówno w zabawach, jak i warsztatach. Tworzenie zakładek podobało się dzieciom. Na te dzieci, które zmęczyły się tworzeniem zakładek i budowli konstrukcyjnych, czekały klocki piankowe. Można było na nich odpocząć i zregenerować siły na dalsze zwiedzanie naszej szkoły.