gru

Akcja charytatywna na rzecz schroniska dla zwierząt

W październiku i listopadzie zbieraliśmy w świetlicy zabawki na loterię fantową, z której dochód przeznaczyliśmy na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Dzięki wparciu dzieci, rodziców oraz nauczycieli z naszej szkoły udało nam się zebrać mnóstwo maskotek, gier, książeczek i małych zabawek. Loteria odbyła się 15 listopada (każdy los – jak zawsze – wygrywał!) i cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów z klas młodszych, ale także tych starszych. W grudniu pan Mariusz Bednarek razem z uczennicami klasy 4 b – Kają, Leną i Kingą odwiedzili schronisko i przekazali pieniądze zebrane podczas loterii (345zł), legowiska oraz karmę dla psów i kotów. To m.in. dzięki zaangażowaniu dzieci z naszej świetlicy i ich rodzin, psy i koty ze schroniska mają pełne brzuszki oraz ciepłe miejsce do spania. Pracownicy schroniska przekazują gorące pozdrowienia i podziękowania wszystkim zaangażowanym w pomoc dla zwierząt. Dziękujemy za przekazanie darów na rzecz potrzebujących zwierząt!