kwi

Wicemistrzowie Wrocławia w piłce ręcznej (relacja)

16 marca 2022 roku odbyły się eliminacje do Mistrzostw Wrocławia w mini piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się z najpierw z SP 47, wygrywając 11:2; następnie z SP 24 wygrywając 10:1 i pewnie z pierwszego miejsca awansowała do kolejnej rundy. Finały Wrocławia odbyły się 22.03.2022, gdzie nasi chłopcy w grupie zmierzyli się z SP 10, wygrywając 8:1, następnie z SP 91, wygrywając 6:3 i w ostatnim meczu grupowym pokonali SP 74 8:4. W półfinale zagraliśmy z SP 45, wygrywając pewnie 8:2. W finale zmierzyliśmy się ze sportową SP 46 i po wyrównanej walce niestety ulegliśmy 7:9. Tym samym nasi chłopcy po kilku latach wrócili do czołówki szkół liczących się w piłce ręcznej we Wrocławiu.

Nasza szkoła reprezentowana była przez: Igora Lewandowskiego (7B), Stanisława Łazarza, Jana Kłosa (7D), Szymona Czyża (7C), Mateusza Barana (7A), Leona Brzezickiego (6C), Bartka Oracza, Borysa Wolfarta, Kubę Kołodzieja, Kubę Rzepę, Tomasza Kobierzyckiego (wszyscy 6B), Michała Stefańskiego (6A), Gustawa Nieciąga, Dawida Kurjana, Jerzego Białacha, Tomasza Jarmułowicza (5A).

Brawo Panowie!