cze

Sukces plastyczny Zuzi

Uczniowie klasy 1C wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu. Zadaniem było przedstawienie w technice rysunkowo-malarskiej, pojazdu z niedalekiej przyszłości. Na konkurs wpłynęło 298 prac dzieci w wieku 6 – 9 lat. Komisja przyznała po jednym miejscu 1, 2 oraz 3 i trzy wyróżnienia.  Zuzia Jurek z klasy 1c otrzymała w konkursie wyróżnienie za pracę zatytułowaną Flamingolot. Komisja wysoko oceniła „interesujące połączenie formy zwierzęcej z pojazdem, dużą dawkę optymizmu oraz humorystyczny przekaz”.
    Zuzia otrzymała w nagrodę miękką formę do siedzenia produkcji Sit – Sit oraz pakiet Wydawnictwa Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Jej pracę wraz z innymi nagrodzonymi i wyróżnionymi rysunkami będzie można obejrzeć na wystawie w opolskiej Galerii.
    Brawo Zuzia!