gru

Sukces piłkarek ręcznych w Mikołajkowym Turnieju Piłki Recznej

Dnia 6 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt w ramach akcji Szczypiornista Szkoła, której uczestnikiem jest nasza Jedynka. Dwie nasze szkolne drużyny spisały sie świetnie (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/984). Starsze dziewczynki (z klas V i VI) zajęły drugie miejsce (przegrały jeden mecz jedna bramką…), młodsze (klasy V) były trzecie.
    Każda z uczestniczek otrzymała imienny dyplom i medal. Naszym drużynom kibicowali rodzice dziewczynek, którzy na trybunach stworzyli niepowtarzalną atmosferę, reagując emocjonalnie na każde zagranie swoich pociech. A sytuacji dramatycznych nie brakowało…

Składy drużyn: klasy VI i V: Oliwia Bodziach (vic), Klaudia Składzień (VId), Martyna Grabowska (VIb), Wiktoria Gancarek (VIb), Kasia Mekles (VIb), Ola Lisiecka (Vc), Agnieszka Twardy (Vc), Marta Strymer (Vc), Kinga Rumin (Vb), Marysia Fąfara (Vc);
    klasy V: Hania Drobińska (Va), Dominika Jalowska (Vd), Nikola  Mikołowska (Vd), Joasia Grzesik (Va), Małgosia Karatowicz (Va), Marysia Wolna (Va), Weronimka Majewska (Va), Hania Safiak (Va), Olga Kurda (Va), Zosia Babecka (Vd), Karolina Senicka (Va).

Na wyróżnienie za ambicję, grę fair, zasłużyły wszystkie zawodniczki. Dodatkowe słowa pochwały należą się bramkarce Marysi Fąfarze i zawodniczkom z pola: Klaudii Składzień, Hani Safiak i Asi Grzesik.
    Gratulujemy sukcesu obu drużynom prowadzonym przez Panią Beatę Ilczuk.