gru

Sukces młodych badmintonistów!

Nasi chłopcy z klas III w składzie: Nikodem Tutka i Mikołaj Tutka wzięli udział w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w Badmintonie i po wielkim boju osiągnęli duży sukces, zajmując VII miejsce.

Nasi reprezentanci są z rocznika 2014 i musieli się mierzyć ze starszymi  (rocznik 2011 czy 2012), a trzeba zaznaczyć, że byli to bardziej doświadczeni zawodnicy trenujący co najmniej rok dłużej. Podczas turnieju usłyszeliśmy wiele pochwał od innych trenerów o naszych badmintonistach, że mają wielki talent i za rok czy dwa będą faworytem do medalu. W pierwszych dwóch meczach grupowych nasza drużyna dzielnie stawiała opór, przegrywając mecze różnicą dwóch, trzech punktów a nawet udało się wygrać jakiś set. W walce o miejsce VII wygrali obydwa mecze we wszystkich setach. Wielkie „dziękuję” dla nich za godne reprezentowanie naszej szkoły i  duże BRAWA. Gratulujemy!