Sezon wycieczek w pełni

8 maja klasy 2a i 2b odwiedziły OSADĘ DANIELI w Zamienicach. W czasie wyjazdu uczniowie mieli możliwość poznania zwyczajów niektórych zwierząt gospodarskich i egzotycznych. Można było pogłaskać i nakarmić: króliczki, osiołki, kucyki, owieczki, a nawet alpaki i żółwie. Największą atrakcją było karmienie małych owieczek mlekiem w butelce- piły bardzo chciwie😊. Uczniowie świetnie bawili się na tyrolce, dmuchanej zjeżdżalni i trampolinie- oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa! Był też czas na zjedzenie kiełbasek samodzielnie pieczonych na ognisku. Na koniec była dyskoteka z… bańkami mydlanymi😊 i jedzenie świeżo przyrządzonego popcornu. To był bardzo miły dzień, zapewne wszystkim uczestnikom wycieczki na długo pozostanie w pamięci.