mar

Recytowali i śpiewali przepięknie!!! Mamy aż pięciu wyróżnionych uczniów!

Dziś (23 marca) odbył się w naszej szkole etap dzielnicowy XII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. Bardzo cieszą nas znakomite występy naszych uczniów: Mateusz Łoziński z 5d zdobył 1. miejsce, recytując „Piosenkę skoczka wzwyż” W. Wysockiego, a Maja Florkowska z 4c uzyskała 3. miejsce za „Ciaptaka” J. Brzechwy. (Fotorelacja: http://test.sp1.wroclaw.pl/node/365 ). Udziałem naszych uczniów są również trzy wyróżnienia: Janek Zalewski z 6b recytował „Panią Twardowską”, Ania Zalewska z 4c śpiewała „Jesienną zadumę”, Zuzia Zilbert z 5b śpiewała „Mury”. Dzisiejszy konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów uczniom i przygotowuącym ich nauczycielom!!!  Mateusz i Maja będą reprezentować naszą Szkołę w etapie powiatowym Konkursu.

Dziękujemy Pani Kasi Ciółko i Panu Sławkowi Standio oraz wszystkim zaangażowanym w organizację Konkursu, który przebiegł sprawnie i w badzo miłej atmosferze.