mar

Piłkarki ręczne z czwartych klas najlepsze w turnieju

14 marca 2015 r w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt klas czwartych w ramach projektu ,,Szczypiornista Szkoła”.
    Wzięły w nim udział najsilniejsze reprezentacje wrocławskich szkół podstawowych: SP1, SP10 i SP95. Na turniej bardzo licznie przybyli kibice, rodzice i dziadkowie. Nasze dziewczęta walczyły jak lwice, pokonując SP 95-14:3 i SP10 15:13, zajmując I miejsce w turnieju. Na szczególne wyróżnienie zasługuje nasza bramkarka Wiktoria Grzybowska z kl 4b, która popisała się niesamowitymi interwencjami ,,sam na sam”, a także najlepsza strzelczyni turnieju Weronika Kasprzykowska z kl 4a, która zdobyła 15 bramek!!! Bardzo dobrze zaprezentowała się Anna Owsianka-5 bramek i Zuzanna Weremczuk-3 bramki. Wszyscy obserwatorzy wraz z sędziami byli pełni podziwu dla całej naszej drużyny! Każda szkoła otrzymała piękne puchary i medale, a cały turniej przebiegł w bardzo emocjonującej a zarazem sympatycznej atmosferze.

A oto pozostałe wyniki:SP10-SP95 8:13 i tak I miejsce SP1,II m SP95,III m SP10.
    Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie (w nawiasie liczba zdobytych bramek):kapitan drużyny Weronika Kasprzykowska kl 4a (15),Anna Owsianka kl 4d (5),Zuzanna Weremczuk kl 4b (3),Marta Kalinowska kl 4d (1),Mela Witwicka kl 4d (1),Kinga Lachowicz kl 4c (1),Olga Foriasz kl 4c (1),Dominika Gancarek kl 4b (1),Kamila Kiełbik kl 4d (1),Laura Staniek, Hania Stacherzak kl 4c,Wiktoria Sikora,Natalia Nawrocka,Jagoda Derda kl 4d, Nikola Mieszczak kl 4b.
    Drużynę trenuje p.Beata Ilczuk.GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!!!!