lis

Nasze dziewczyny najlepsze w turnieju piłki ręcznej UKS „Handball 28”

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 1 doskonale spisała się w turnieju piłki ręcznej UKS „Handball 28”.

Pierwsza drużyna (doświadczone szóstoklasistki) wygrała wszystkie mecze, pewnie zajmując pierwsze miejsce! BRAWO! Laura Tobiasz z klasy VI d została uznana najlepszą zawodniczką turnieju. Rewelacja!

Na słowa uznania zasłużyły także dziewczęta młodsze (piątoklasistki debiutujące w takiej imprezie), które grając ze starszymi rywalkami, nie przestraszyły sie i zajęły czwarte miejsce w turnieju. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.
    Rodzicom naszych reprezentantek dziękujemy za pomoc i fantastyczny doping!

Składy drużyn:

SP 1 I:                                                                                    SP 1 II

Paulina Stumpf (VI d)                                                               Hanna Szymańska (V b) – kapitan drużyny

Aleksandra Lisiecka (VI d) – kapitan drużyny                              Dominika Lewandowska (V b)

Laura Tobiasz (VI d)                                                                 Manuela Helwing – Zajdel (V b)

Nina Majka (VI d)                                                                     Laura Nowikow (V b)

Paulina Andrzejczak (VI d)                                                        Paulina Zarzycka (V b)

Alicja Dombrowska (VI d)                                                          Carmen Razzouki Korkis (V b)

Sylwia Zajdel (VI d)                                                                  Joanna Woźniak (V b)

Natalia Mleczak (VI d)                                                               Agnieszka Woźniak (V b)

Izabela Ciapa (VI c)                                                                 Ula Stasiak (V b)

Agata Hornowska (VI c)                                                             Daria Gardoń (VI a)

Paulina Smoczyńska (VI b)                                                        Kamila Fornalik (VI c)

Monika Woźniak (VI a)                                                              Michalina Padurek (VI c)

Agata Strzeszyńska (VI a)                                                         Maja Mielczarek (V b)

Aisza Krężołek (VI a)

Obiema drużynami reprezentującymi naszą Szkołę opiekuje się Pani Beata Ilczuk.