lis
    2023

Nasi MISTRZOWIE walczący i zwyciężający

W tym tygodniu otrzymaliśmy dwie miłe wiadomości o sukcesach naszych uczniów uprawiających różne sztuki walki:

W sobotę 28.10.2023 uczeń klasy 4C – Leon Kopecki wywalczył 3. miejsce w XV Memoriale Jigoro Kano – Międzynarodowym Turnieju Judo. Leon znalazł się w grupie 13 zawodników startujących bez ograniczeń wagowych. Wygrał wszystkie walki z wyjątkiem jednej – półfinałowej, w której trafił na zwycięzcę turnieju, cięższego aż o 24kg!Walka o 3 miejsce poszła gładko i dzięki temu Leon mógł powiększyć swoją kolekcję medali.

W dniach 3-4 listopada, w Dzierżoniowie, w XXIII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym z okazji Odzyskania Niepodległości (styl wolny), uczeń klasy 5C Aleksander Rogal zdobył 1. miejsce w kategorii wagowej do 50kg.

Chłopcy to prawdziwi fighterzy! Podziwiamy, gratulujemy!