kwi

Nasi chłopcy Mistrzami Wrocławia w piłce ręcznej!!!

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że reprezentacja chłopców w piłce ręcznej została Mistrzem Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej. To ogromny sukces, bo nasza drużyna pokonała szkoły sportowe, klasy sportowe z…piłką ręczną! Gratulujemy! BRAWA wielkie! Poprzednie mistrzostwo Wrocławia wywalczyła drużyna chłopców przed 10 laty…

Oto relacja naszych uczniów – piłkarzy ręcznych:

SP 1 najlepsza we Wrocławiu w piłce ręcznej chłopców!!!

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. I miejsce i złote medale zdobyliśmy my – drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1, która w finale pokonała Szkołę Podstawową Nr 46  10:3. Wygraliśmy wszystkie mecze i w efekcie w ośmiu meczach zdobyliśmy łącznie 66 bramek, straciliśmy tylko 11. Nasz zespół rozsławiał nasze imię na miejskiej arenie sportowej, a już niedługo będzie kontynuował przygodę w powiecie i, mamy nadzieję, w województwie. Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z sukcesu. Hura!

Reprezentacja SP 1 Wrocław grała w składzie:
    Marat Seryukov- bramkarz, Igor Lewandowski – rozgrywający środek, Hubert Lempach – rozgrywający lewy, Oskar Dela – rozgrywający prawy/lewy, Stanisław Łazarz – lewy skrzydłowy, Mateusz Baran – prawy skrzydłowy i prawy rozgrywający, Jan Kłos- prawy/lewy skrzydłowy, Paweł Kruczek – kołowy, Tadeusz Kurda – lewy/prawy skrzydłowy, Mateusz Marciniak- kołowy i Piotr Jeziorek- bramkarz.

Opiekunowie i trenerzy: Andrzej Dudkowski, Mariusz Bednarek.