kwi

Młodzi piłkarze ręczni także Mistrzami we Wrocławiu

Zakończyły się już Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców, w których nasza reprezentacja zajęła I miejsce  i zdobyła  złote medale!!! W ostatnim finałowym meczu po zaciętej walce oraz bardzo interesującym wyrównanym pojedynku do ostatnich sekund pokonali Szkołę Podstawową Nr 46  wynikiem 12:11. Chłopcy wygrali wszystkie swoje  mecze na drodze do mistrzostwa, a  w eliminacjach przed finałem wygrali ze SP 91 wynikiem 10:3 oraz z SP 45 wynikiem 10:1. W nadchodzących dniach będą się zmagać z kolejnym wyzwaniem – będą walczyć o mistrzostwo powiatu. Trzymamy KCIUKI!  Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z sukcesu naszych chłopców oraz gratulujemy!

Reprezentacja SP 1 Wrocław grała w składzie: Jakub Kołodziej- bramkarz, Jerzy Białach- bramkarz, Szymon Basiński- bramkarz, Gustaw Nieciąg – rozgrywający środek, Tomasz Kobierzycki– rozgrywający lewy, Jakub Rzepa– rozgrywający prawy, Borys Wolfrat – lewo skrzydłowy, Piotr Jasiński – prawo skrzydłowy, Ksawery Podlipny-Załubski- lewo skrzydłowy, Bruno Dziak- lewo skrzydłowy, Tomasz Jarmułowicz- obrotowy, Bartlomiej Oracz- obrotowy, Mariusz Kwiatkowski- środek rozegrania, Michał Stefański- lewe rozegranie, Ignacy Gałek- prawo skrzydłowy. Prowadzący, trener i opiekun : Andrzej Dudkowski.