kwi

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny – piękne prace naszych uczniów – sukces!

27 uczniów naszej szkoły brało udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym: „Moja planeta Ziemia”- bogactwo i piękno środowiska naturalnego Dolnego Śląska.
    Piękne prace naszych uczniów wykonane różnorodną techniką nie uszły uwadze jury: I miejsce w kategorii kl. I –III zajęła Zuzanna Szczepanowska z kl. III b, II miejsce zajęła Zofia Merdas z kl. III b, wyróżnienia otrzymali: Konrad Kuzak z kl. II c, Alicja Górka z kl. II b i Grażyna Witek z kl. II c. W kategorii kl. IV – VI – I miejsce zajęła Maja Fogt z kl. V a, III miejsce zajęła Maria Szczypkowska z kl. V a. (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/568) Organizatorem konkursu jest Oratorium im. św. Jana Bosko przy parafii Księży Salezjanów p.w. św. Michała Archanioła. Główną nagrodą dla laureatów jest dwudniowa wycieczka: „ Aktywni geolodzy”(w programie m. in. zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie, Kopalni Węgla w Nowej Rudzie, Muzeum Kamieni i Minerałów w Stroniu Śląskim, a także wyruszenie na szlaki górskie – Strzeliniec Wielki) oraz nagrody rzeczowe i dyplomy. Opiekunem uczniów jest s. Izabela Gryń.