Matematyczne wieści (czytaj: osiągnięcia!)

Czworo naszych uczniów zakwalifikowało się do finału Turnieju Młodych Matematyków! Są to: Aleksandra Kaczorowska (6a), Wojciech Stach (6a), Michał Grzybowski (6a) i Bogdan Rychlikowski (5b). Brawo, już trzymamy kciuki za powodzenie w sobotnim (11 maja) finale!

W XXI Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur najlepsze (świetne!) wyniki uzyskali: Maciej Durkalec (2b), Weronika Majewska (3a), Weronika Strzelczyk (4c). BRAWO!!!
    Wyróżnienie należy się uczniom: klasy drugie: Kuba Białach; klasy trzecie: Dobrosław Dębicki, Olga Kunda, Marta Sibielec, Jan Rudnicki, Nadia Walków; klasy czwarte: Łukasz Magnuszewski, Ola Kulesza; klasy piąte: Anna Słobodzian, Bogdan Rychlikowski, Ola Ciura, Adam Pędziwiatr; klasy szóste: Łukasz Gołąbek, Wojtek Stach, Franciszek Drobiński, Michał Grzybowski, Ola Kaczorowska, Bruno Szubert.