paź

II część kwalifikacji do etapu powiatowego zDolnego Ślązaka

Z wielką przyjemnością informujemy, że kolejni nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu powiatowego najważniejszego w województwie konkursu – zDolny Ślązak: 4 z geografii (próg 20) Piotra Barchan (8c), Maciej Janczewski (8e), Magdalena Kotas (8b), Jakub Szczypiński (8c), 18 z języka angielskiego (próg 24): Iga Adamska (8c), Piotr Barchan (8c), Matylda Cholewińska (8c), Carla Hahs (8c), Maciej Janczewski (8e), Hanna Kędzierska (7b), Wojciech Konieczny (7b), Hanna Kowalik (7b), Aleksander Kuciel (8c), Marek Machaj (8e), Pola Majchrzak (8e), Tomasz Neuman (8c), Zuzanna Oracz (6b), Jacek Politowski (8a), Katarzyna Rosłaniec (8c), Weronika Stasińska (7b), Alicja Szymocha (8b), Filip Wójcik (6f), 2 z języka niemieckiego (próg 19): Zofia Becińska (8c), Aleksander Kuciel (8c).
    Najwięcej kwalifikacji – cztery – zdobyli: Magdalena Kotas (8b), Aleksander Kuciel (8c), Marek Machaj (8e). Wśród zakwalifikowanych są także szóstoklasiści… _BRAWO!  Uczniowie naszej Jedynki w sumie zdobyli 60 kwalifikacji! Gratulujemy! Życzymy wszystkim powodzenia w kolejnych etapach. W naszej Szkole odbędą się eliminacje powiatowe z języka polskiego i historii (18 listopada), języka angielskiego i niemieckiego (21 listopada).