lis

Gramy w badmintona, i to jak!!!

Wielki sukces naszych uczniów w badmintona! We wtorek 15 listopada reprezentacja naszej szkoły w skład, której weszli Tymoteusz Tutka (kapitan), Szymon Czyż oraz Karol Oliszewski w pięknym stylu zdobyła… Mistrzostwo Wrocławia! Chłopcy awansowali do 12 drużyn najlepszych na Dolnym Śląsku. Tymoteusz okazał niesamowite zdolności indywidualne na boisku, które zachwyciły innych zawodników i organizatorów. Stał się niewątpliwie (chociaż nie oficjalnym)  MVP (ang. most valuable player – najbardziej wartościowy gracz) całego turnieju. Było to widać po widowni, którą gromadził w czasie swoich meczy w grze indywidualnej, jak i podwójnej. Chłopakom bardzo gratulujemy i czekamy na awans do Mistrzostw Polski. POWODZENIA!