sty

Doskonałe wyniki w Alfiku humanistycznym

Brawa dla naszych uczniów, którzy uzyskali świetne wyniki w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”. Wzięło w nim udział ponad 16,5 tys. uczestników. W naszej szkole z zadaniami konkursowymi zmierzyło się 30 uczniów. Najlepsze rezultaty osiągnęli:
    Szymon Lipczyński (VIb): 2. miejsce w województwie 14. miejsce w kraju, Witold Wojciechowski (VId): 9. miejsce w województwie, 88. miejsce w kraju, Wojtek Konieczny (IVb): 7. miejsce w województwie, 36. miejsce w kraju, Sonia Chorębała (VIb): 22. miejsce w województwie, 188. miejsce w kraju, Hanna Kowalik (IVb): 42. miejsce w województwie, 386. miejsce w kraju, – bardzo dobry wynik.
    Adrian Lis
    (Vb), Mikołaj Stępień (Vb), Marcelina Oleśniewicz (VIc), Mikołaj Fryta (IVd) – dobry wynik.Gratulujemy!
    Życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!