cze

Młodzi piłkarze ręczni w drodze do zwycięstwa

W dniu 02 czerwca 2019 roku, na hali sportowej WKS Śląsk Wrocław przy ul. Saperów, odbył się trzeci turniej wrocławskiej ligi klas czwartych w piłce ręcznej chłopców. Drużyna naszej szkoły, po raz kolejny, zmierzyła się z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 46, 47 oraz 74. Nasi uczniowie odnieśli drugi raz z rzędu komplet zwycięstw, wygrywając z SP74 12:7, z SP 46 10:6 oraz z SP47 10:0. Chłopców z naszej szkoły wspierał absolwent naszej szkoły, zawodnik Superligowego zespołu piłki ręcznej Zagłębie Lubin oraz kadrowicz Polski, Paweł Dudkowski. Po trzech turniejach jesteśmy zdecydowanym liderem i prowadzimy w klasyfikacji. Naszą szkołę reprezentowali: Hubert Lempach , Antoni Panek ,Marcel Biszczak , Oskar Dela, Paweł Kruczek , Tadeusz Kurda -wszyscy 4F, Mateusz Baran , Antoni Szewczyk  – 4D, Adam Piotrowski , Mateusz Przybylak  – 4E, Igor Lewandowski 4A, Tomasz Stempak  4A. Do zakończenia rozgrywek pozostał nam ostatni turniej 15 czerwca 2019 roku i mamy nadzieję, że utrzymamy „fotel” lidera i wygramy cały cykl rozgrywek.