Pracownicy

Dyrekcja szkoły

  • Anna Piekara - dyrektor
  • Alina Świątkowska - wicedyrektor
  • Jacek Kulesza - wicedyrektor

Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna

  • Joanna Błaszczyk
  • Beata Gurtatowska
  • Joanna Hadryś
  • Beata Makarewicz
  • Marta Musiał
  • Iwona Trojanowska
  • Monika Waszkiewicz
  • Dorota Zilbert

Język polski

  • Paulina Baniewska
  • Katarzyna Ciółko
  • Danuta Giebel
  • Karolina Korzeniowska-Romanowska
  • Grażyna Kulesza
  • Jacek Kulesza
  • Krystyna Marut
  • Agata Misztela
  • Dorota Żbikowska

Matematyka

  • Angelika Bernagiewicz
  • Urszula Karbowska
  • Joanna Oleksy
  • Teresa Palińska
  • Joanna Pawłowska
  • Alina Świątkowska

Język niemiecki

  • Dorota Jacimczak
  • llona Kaczmarek
  • Izabela Kostępska
  • Katarzyna Lenczuk-Rybka
  • Anna Piekara

Język angielski

  • Małgorzata Chodyka
  • Anna Klugiewicz
  • Grzegorz Matwiszyn
  • Joanna Musielak
  • Katarzyna Zwierzyńska-Paluszek
  • Elżbieta Zwonik

Geografia, przyroda,

  • Katarzyna Czerwonka
  • Beata Wira

Fizyka

  • Grzegorz Mikłaszewicz

Chemia, biologia, przyroda

  • Beata Obarska
  • Barbara Platis
  • Joanna Zych

Historia

  • Dorota Olejniczak
  • Renata Kołodziejczyk
  • Katarzyna Kopeć

Wiedza o społeczeństwie - WoS

  • Dorota Olejniczak
  • Grzegorz Matwiszyn

Plastyka

  • Ewelina Łozińska

Muzyka

  • Sławomir Standio

Zajęcia komputerowe, informatyka

  • Grzegorz Matwiszyn
  • Magdalena Kolk-Paruzel 
  • Marek Słomka

Zajęcia techniczne, technika

  • Marek Słomka

Wychowanie fizyczne

  • Mariusz Bednarek 
  • Andrzej Dudkowski
  • Beata Ilczuk
  • Wojciech Langner
  • Emila Marut
  • Ewa Mikulska-Banach
  • Bartosz Steuer

Gimnastyka korekcyjna

  • Dorota Langner
  • Ewa Mikulska-Banach

    Religia

    • Jowita Kloczkowska
    • s.Longina Majtka
    • Beata Matras
    • Bartosz Steuer
    Świetlica
    • Elżbieta Dudziak
    • Krystyna Fajfruk - kierownik świetlicy
    • Anna Juryta
    • Barbara Kiezik
    • Marta Michalak
    • Monika Mielec
    • Renata Pawłowska
    • Iwona Pełka
    • Anna Pupka
    • Katarzyna Sarnatowicz-Stawicka

    Biblioteka

    • Małgorzata Buska
    • Barbara Wołek

    Pedagog, psycholog, logopeda

    • Beata Samorek
    • Lorentina Gierz
    • Beata Maksymowicz

    Pracownicy administracyjni

    Sekretarz szkoły

    • Anna Bętkowska

    Kierownik gospodarczy

    • Wanda Pazera

    Główna księgowa

    • Renata Hejda

    Specjalista do spraw kadr

    • Urszula Kościelny

    Specjalista do spraw płac

    • Krystyna Banaś

    Specjalista do spraw BHP

    • Damian Buczkowski

        Woźne

        • Jolanta Brąszkiewicz
        • Halina Burek

        Szatnia

        • Danuta Wotus

        Konserwator

        • Czesław Sodkiewicz

        Intendent

        • Elżbieta Sobotka

        Pracownice kuchni

        • Marta Barczak
        • Beata Krasowska-Fitas
        • Irena Kubiaczyk
        • Lidia Kuboń - szef kuchni
        • Ilona Markowska

        Dozorca dzienny

        • Roman Sodkiewicz

        Panie sprzątające

        • Elżbieta Bogucka
        • Małgorzata Czerwińska
        • Krystyna Czyż
        • Beata Gamska
        • Elżbieta Hadała
        • Regina Hudzik
        • Krystyna Idczak
        • Jadwiga Kubaja
        • Grażyna Mośko
        • Ewa Niezgoda
        • Małgorzata Żemojtel