Total top

   

Pracownicy

Dyrekcja szkoły

  • Anna Piekara - dyrektor
  • Alina Świątkowska - wicedyrektor
  • Jacek Kulesza - wicedyrektor

Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna

  • Paulina Baniewska
  • Joanna Błaszczyk
  • Małgorzata Buska
  • Beata Gurtatowska
  • Joanna Hadryś
  • Anna Juryta
  • Beata Makarewicz
  • Marta Musiał
  • Iwona Trojanowska
  • Monika Waszkiewicz
  • Dorota Zilbert

Język polski

  • Katarzyna Ciółko
  • Karolina Korzeniowska
  • Grażyna Kulesza
  • Jacek Kulesza
  • Agata Misztela
  • Dorota Żbikowska

Matematyka

  • Urszula Karbowska
  • Teresa Palińska
  • Joanna Pawłowska
  • Alina Świątkowska
  • Danuta Żudrak

Język niemiecki

  • Ilona Kaczmarek
  • Katarzyna Lenczuk-Rybka
  • Anna Piekara

Język angielski

  • Małgorzata Chodyka
  • Joanna Gerus
  • Anna Klugiewicz 
  • Grzegorz Matwiszyn
  • Katarzyna Zwierzyńska-Paluszek

Przyroda, geografia

  • Katarzyna Czerwonka
  • Beata Obarska
  • Beata Wira

Fizyka, chemia, biologia

  • Barbara Platis
  • Joanna Zych

Historia

  • Renata Kołodziejczyk
  • Katarzyna Kopeć

Plastyka i muzyka

  • Ewelina Łozińska
  • Sławomir Standio

Zajęcia komputerowe, informatyka

  • Magdalena Kolk-Paruzel 
  • Marek Słomka

Zajęcia techniczne, technika

  • Marek Słomka

Wychowanie fizyczne

  • Mariusz Bednarek 
  • Andrzej Dudkowski
  • Beata Ilczuk
  • Wojciech Langner
  • Emila Marut

Gimnastyka korekcyjna

  • Marta Peroń-Żeligowska

    Religia

    • Jowita Kloczkowska
    • s.Longina Majtka
    • Bartosz Steuer

    Etyka

    • Jacek Kulesza
      Świetlica
      • Elżbieta Dudziak
      • Joanna Ćwiklińska
      • Aneta Ezman
      • Krystyna Fajfruk - kierownik świetlicy
      • Katarzyna Krzymińska
      • Dorota Kuszyńska
      • Karolina Korzeniowska
      • Monika Mielec
      • Renata Pawłowska
      • Agnieszka Świderska

      Biblioteka

      • Danuta Kwiatkowska
      • Barbara Wołek

      Pedagog, psycholog, logopeda

      • Beata Samorek
      • Lorentina Gierz
      • Joanna Nowak

       

      Pracownicy administracyjni

      Sekretarz szkoły

      • Anna Bętkowska

      Kierownik gospodarczy

      • Wanda Pazera

      Główna księgowa

      • Renata Hejda

      Specjalista do spraw kadr

      • Magdalena Wiczkowska

      Specjalista do spraw płac

      • Krystyna Banaś

      Specjalista do spraw BHP

      • Damian Buczkowski

          Woźne

          • Jolanta Brąszkiewicz
          • Halina Burek

          Szatnia

          • Danuta Wotus

          Konserwator

          • Czesław Sodkiewicz

          Intendent

          • Elżbieta Sobotka

          Kuchnia

          • Marta Barczak
          • Irena Kubiaczyk
          • Lidia Kuboń - szef kuchni
          • Ilona Markowska

          Dozorca dzienny

          • Roman Sodkiewicz

          Sprzątaczki

          • Bożena Czarnecka-Olszak
          • Małgorzata Czerwińska
          • Krystyna Czyż
          • Beata Gamska
          • Elżbieta Hadała
          • Jadwiga Kubaja
          • Ewa Niezgoda
          • Krystyna Pytko
          • Teresa Szydłowska-Szambier
          • Beata Zaremba


            Education - This is a contributing Drupal Theme
            Design by WeebPal.