E-dziennik

Plan Lekcji

Procedury w roku szkolnym

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów klas 4 – 8 w II semestrze

Rodzaj zajęć Prowadzący Kiedy i gdzie?
Koło młodego polonisty (przygotowanie do konkursów kl. 5e i 6c)  K.Chroboczek piątek 6. lekcja, s.39
Przygotowanie do konkursów polonistycznych  D.Żbikowska piątek „0.”lekcja, s.30
Przygotowanie do konkursów polonistycznych  J.Kulesza wtorek „0.”lekcja, s.1
Koło polonistyczne 7b  G.Kulesza wtorek „0.”lekcja, s.31
Koło matematyczne klas IV  J. Oleksy wtorek 7. lekcja, s. 40
Kreatywna matematyka dla klas V A.Bernagiewicz poniedz. „0.”lekcja, s.40  
Koło matematyczne klas VI J. Pawłowska wtorek 7. lekcja, s.39
Koło matematyczne kl. VII A. Świątkowska środa 8.lekcja, s .16
Koło regionalne kl. IV – VIII „Wrocław miejscem spotkań” i przygotowanie do konkursów historycznychR. Kołodziejczyk środa 7. lekcja, s.43
Koło historyczne dla klas V K. Kopeć wtorek „0.”lekcja, s. 43
Koło historyczno-regionalne „Mój Wrocław”B.Wołek wtorek 6. i 7. lekcja, czytelnia
UE da się lubić… D. Olejniczak czwartek „0.” lekcja, s.55
Koło turystyczne „Ze słońcem w plecaku” B. Wira od marca wyjazdy raz w miesiącu w sobotę
Koło geografa kl. VII i VIII K. Czerwonka czwartek „0.” lekcja, s.42
Koło chemiczne B.Platis czwartek 13.45 – 14.45, s.45
Koło biologiczne kl. VIII J.Zych poniedz. 8a, 8b, „0.” lekcja,– co 2 tyg., s. 49
czwartek 8c, 8e,  „0.” lekcja,– co 2 tyg., s. 45
„Muzyczna mapa Wielkiej Brytanii” – nauka jęz. angielskiego poprzez muzykę J. Musielak czwartek 7.lekcja,s.9
Drama Club K. Zwierzyńska
– Paluszek,
 M.Chodyka
środa 7.lekcja, s.1
Język niemiecki dla 5b D. Jachimczak czwartek 6.lekcja, s.50
Podstawy gry na gitarze S. Standio piątek 7. lekcja s.55
Koło plastyczne klas 4 – 7
„Tęczowe inspiracje”
E. Łozińska poniedziałek 14.30-15.55, s.55
Programowanie w języku C++ – kl. V – VIII J. Kolk-Paruzel środa 8.lekcja, s. 57
Piłka ręczna dla chłopców klasy IV M. Bednarek wtorek 15.30 – 17
mała sala gimnastyczna
Gry zespołowe chłopców
klas VII i VIII
E. Marut czwartek 14.40 – 16.10,
duża sala gimnastyczna
Piłka ręczna dla chłopców klasy V A. Dudkowski poniedziałek 15.30 – 17.00,
i piątek 14.40 – 16.10
duża sala gimnastyczna
Piłka ręczna dla chłopców klas VI M. Bednarek środa 15.30 – 17
duża sala gimnastyczna
Koszykówka dla dziewcząt kl. IV – VI B.Steuer czwartek 14.40 – 15.25,
mała sala gimnastyczna
Gry zespołowe dziewcząt klas VII – VIII B. Ilczuk wtorek 15.30 – 17.00,
duża sala gimnastyczna
Piłka siatkowa dla dziewcząt klas IV – VI W. Langner poniedz. 15.30–17,
środa 15.30–17.00
mała sala gimnastyczna
Koło rowerowe z przygotowaniem do egzaminu na kartę rowerową B. Steuer poniedziałek 14.40 – 15.25, s.15