E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

  • 24
    cze
    2022

    Życzymy wszystkim pięknych wakacji!!!

    Dzisiejszy poranek to czas radości i wzruszeń. Pierwszoklasiści wracają do domu ze swoimi pierwszymi świadectwami. Trzecioklasiści żegnają się ze swoimi wychowawczyniami. Ósmoklasiści są już naszymi …absolwentami i patrzą z ciekawością w kierunku swojej następnej szkoły, a my żegnamy ich życząc dobrej drogi przez życie i dziękujemy sobie wzajemnie, że mieliśmy okazję spotkać się i twórczo spędzić te wszystkie lata. Uczniowie klas drugich, czwartych, piątych, szóstych i siódmych cieszą się ze swoich sukcesów, które osiągnęli w tym roku szkolnym. A wszyscy przeżywają ogromną radość z tego, że właśnie już mamy WAKACJE. To nie był łatwy rok, dlatego życzymy wszystkim DOBREGO ODPOCZYNKU!

Skip to content