• 24
    maj
    2016

    Znamy wyniki sprawdzianu szóstoklasistów!

    Dziś zostały opublikowane wyniki sprawdzianu podsumowującego naukę w szkole podstawowej uczniów klas szóstych. Nasi uczniowie spisali się na medal! Łatwość pierwszej części sprawdzianu – język polski i matematyka – wyniosła 74,8% lokując tym samym szkołę w 8. staninie, bardzo wysokim (średnia dla Wrocławia to 71,3%, a dla województwa dolnośląskiego 61,5%). Zadania z języka angielskiego nasi uczniowie rozwiązali na 75,9%stanin 6., wyżej średni (Wrocław 80,7%, Dolny Śląsk 71,6%) natomiast z języka niemieckiego 81,5% – stanin 9., najwyższy (Wroclaw 80,1%, Dolny Śląsk 60,6%).  Informujemy zainteresowanych rodzców o możliwości wglądów do prac egzaminacyjnych dzieci w siedzibie OKE we Wrocławiu, ul. Zielińskiego 57. Warto wcześniej zapoznać sie z niezbędnymi informacjami: www.oke.wroc.pl/Sprawdzian/Wgląd do prac egzam.

Skip to content