• 29
  maj
  2015

  Znamy wyniki sprawdzianu szóstoklasistów 2015

  Nasi uczniowie świetnie napisali sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej, który po raz pierwszy był przeprowadzany w nowej formule (część polonistyczno-matematyczna i część językowa)! Wyniki części pierwszej plasują naszą Szkołę wśród 4% najlepszych szkół w Polsce – najwyższym staninie, zaś wyniki części językowych – wśród 11% najlepszych szkół w kraju. Oto średnie wyniki punktowe uzyskane przez naszych uczniów:

  • język polski – 81 % (we wrocławskich szkołach ta średnia wynosi 78,8%)
  • matematyka – 78,2 % (we wrocławskich szkołach ta średnia wynosi 70,2%)
  • język angielski – 88,1% (we wrocławskich szkołach ta średnia wynosi 85,8%)
  • język niemiecki – 85,4% (we wrocławskich szkołach ta średnia wynosi 86,3%)

  Drodzy Szóstoklasiści! Gratulujemy Wam! Jesteście wspaniali!

  W załączniku znajdują się informacje dotyczące możliwości wglądu do prac egzaminacyjnych.

Skip to content