• 12
    gru
    2011

    XVI Kiermasz Bożonarodzeniowy za nami….Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!

    Serdecznie dziękujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom oraz wszystkim pracownikom Szkoły za wspaniałe przygotowanie i przeprowadzenie kolejnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego! To dzięki Wam w to sobotnie popołudnie mogliśmy się wspólnie wzruszać, podziwiać, radować. Dziękujemy za stoiska ze świątecznymi ozdobami i za kawiarenki, za aukcje, pokazy, rozgrywki sportowe, za piękne dekoracje i atmosferę. Chylimy czoła pełni podziwu dla umiejętności reżyserów, aktorów, scenografów wielu przedstawień i jasełek, koncertów, prezentacji. Również dziękujemy wszystkim gościom za obecność i aktywny udział, za niezwykle miłe spotkania. Kochani! Bez Waszego bezinteresownego zaangażowania sił, czasu i energii tak unikalne wydarzenie nie mogłoby się odbyć! Cieszymy się, że kolejne wydanie naszej wspólnej imprezy było niezwykle udane! Do zobaczenia na XVII Kiermaszu Bożonarodzeniowym, to już za rok 🙂

Skip to content