• 05
    cze
    2017

    Wyniki Mini Ligi Mistrzów na Ołbinie 2017

    3 czerwca, w ramach Pikniku Rodzinnego organizowanego w SP 1, rozegrano wielki turniej – Mini Ligę Mistrzów, w której wystąpiło 29 drużyn. Pomysł Panów Rafała Zarzyckiego i Krzysztofa Starucha (DZIĘKUJEMY!) przyciągnął na nasze boisko ponad 120 zawodniczek i zawodników. Po kilku godzinach zmagań piłkarskich, po rozegraniu 54 meczów pełnych emocji (były łzy radości, ale i smutku), w finale stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny: FC Porto (6a) i Celtic Glasgow (6b). Ten mecz (a także inne filmiki z Mini Ligi i Pikniku) możecie zobaczyć https://www.youtube.com/watch?v=U1pf4WMZE94&list=PL9nRCke2B1NkN129O0N28FVmxSQ7kzqh7.
    Wygrał 1:0 zespół z 6b. Najlepszym zawodnikiem został wybrany przez P. Remigiusza Jezierskiego (jeszcze niedawno zawodnika Śląska Wrocław, dziś trenera młodzieży) Dawid Szczygieł z 6b. Królem strzelców został Paweł Golębiewski (gościnnie występujacy w drużynie 6a), najlepszą zawodniczką wybrano Julię Karcz (5e). Nagrody indywidualne otrzymali także: Mateusz Strutyński (2c) – najlepszy i najskuteczniejszy zawodnik z klas młodszych, Hania Sadecka (2b), Jolanta Karłowska (3d), Malwina Śliwa (3d) jako najsympatyczniejsze zawodniczki. Specjalnymi nagrodami wyróżniono: najmłodszą drużynę – klasa 1a, najsympatyczniejsze „młode drużyny”: 2c, 3a, 3d. Wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i PIŁKI (dzięki cudownym darczyńcom) – repliki tych, którymi wieczorem rozegrano prawdziwy finał Ligi Mistrzów!  Szczegółowe wyniki w załącznikach:

Skip to content