lut

Wyniki konkursu recytatorskiego dla klas młodszych

Niedawno mieliśmy prawdziwą przyjemność uczestniczyć w szkolnych eliminacjach konkursu recytatorskiego. Dzieci są fantastyczne, pięknie mówią, próbują grać, interpretować – BRAWA! Gratulacje dla dzieci i ich rodziców!
    Oto wyniki konkursu (jury miało poważne problemy z wyborem tych kilku najlepszych):

klasy pierwsze: I miejsce Jaśmina Łyszkiewicz (1c), II miejsce Inga Dyrduła (1b), III miejsce Igor Lewandowski (1b), Maja Konecka (1d), Natalia Dracz (1e)

klasy drugie: I miejsce Amelia Juszczuk (2f), II miejsce Dorian Niciak (2d), Antonina Staroniewicz (2f), III miejsce Karol Oleśniewicz (2d), Igor Mieszczak (2c), Karolina Sadecka (2d)

klasy trzecie: I miejsce Roch Jankowski (3c), II miejsce Kalina Osipiuk (3d), III miejsce Michał Fryta (3d), Michał Malicki (3c)