lip

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W środę 3 lipca wszyscy nasi Ósmoklasiści poznają wyniki egzaminu (język polski, matematyka, język obcy). Zaświadczenia (dokument ważny przy rekrutacji do szkoły średniej) wraz z potwierdzoną kopią będzie można odebrać w szkole w sali nr 1 w następującym porządku:
    8a – godzina 10.00
    8b – godzina 10.30
    8c – godzina 11.00

Ósmoklasiści będą mogli swój wynik sprawdzić także trochę wcześniej (8.00-10.00), logując się do systemu. Oto krótka instrukcja:

1. Logujemy się w systemie ZIU. W polach: „login” i „hasło” wprowadzamy dane podane wcześniej przez dyrektora szkoły (wysłane do rodziców i uczniów w e-dzienniku).
    2. Po zalogowaniu należy wybrać egzamin i kliknąć pole z jego nazwą, np. „egzamin ósmoklasisty”.
    3. W tym momencie powinny się pokazać procentowe wyniki egzaminu. Chcąc sprawdzić poprawne i niepoprawne odpowiedzi, należy wybrać egzamin z danego przedmiotu.

Wierzymy, że wszyscy będą co najmniej zadowoleni z osiągniętych wyników.

Gdyby ktoś miał wątpliwości dotyczące swego wyniku i chciał zobaczyć pracę, ma taką możliwość. Szczegóły na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu.