• 14
  mar
  2019

  Wspomnienia z Korbielowa (biała szkoła)

  W dniach 25.02. – 1.03. 2019r. w SP1 miał miejsce wyjazd na Białą Szkołę dla uczniów od klas piątych do ósmych (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/2060).
  Mieszkaliśmy w Korbielowie (Beskid Żywiecki), szusowaliśmy na nartach na słowackich Stokach. Zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie odbywały się od godziny 10.00. do 14.00. Byliśmy na stoku pięć razy, zarówno w dniu przyjazdu, jak i odjazdu.  Po południu uczniowie uzupełniali i odrabiali bieżące lekcje, które przesyłali im koledzy z klasy. Rozwiązywali również karty pracy z matematyki i geografii.
  Pierwszego dnia  uczniowie zostali zapoznani z Dekalogiem Narciarza.
  Po kolacji odbywały się zajęcia integracyjne, dyskoteki i gry dostępne na terenie ośrodka(piłkarzyki, bilard, gry planszowe, tenis stołowy).
  Na zakończenie pobytu zostały przeprowadzone zawody i rozdane medale w dwóch kategoriach – dziewczęta i chłopcy.

Skip to content