sty

Wrocławskie Krasnale – etap szkolny

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O WROCŁAWIU ROZSTRZYGNIĘTY!!!

15 grudnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się drugi  etap Szkolnego Konkursu  Wiedzy o Wrocławiu- indywidualne eliminacje do ,,Wrocławskich Krasnali” (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1246).

W konkursie wzięli udział laureaci pierwszego etapu Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu.

Zadaniem uczniów było indywidualne uzupełnienie kart pracy. Pytania dotyczyły m.in. symboliki Wrocławia, zabytków, pomników, mostów, muzeów, kościołów, ogrodów znajdujących się w mieście oraz legend związanych z Wrocławiem.

Wyniki konkursu:

I miejsce:  Amelia Kałużyńska- kl. III c

II miejsce: Michał Malicki- kl. III c

III miejsce: Kacper Strzelczyk- kl. III d

Wyróżnienie: Małgorzata Jurek- kl. II c

Laureaci I, II i III miejsca drugiego etapu Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 1 w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wrocławskie Krasnale”.

POWODZENIA!!!