• 02
    cze
    2016

    Wielkie Mini Euro 2016 w Jedynce!

    Dzięki Panu Rafałowi Zarzyckiemu, Panu Krzysztofowi Staruchowi i innym Rodzicom uczniów klasy Va odbył się w naszej Szkole z okazji Sportowego Dnia Dziecka wielki turniej piłki nożnej Mini Euro 2016 (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1327). Odbył się i UDAŁ SIĘ ZNAKOMICIE! 18 drużyn (klasowych, międzyklasowych) walczyło w grupach o awans do pierwszej szesnastki, ósemki, potem półfinał i FINAŁ! Zawodnikom, kibicom udzieliły się emocje. Było dużo niespodzianek – młodsi wygrywali ze starszymi, faworyci nie wytrzymywali walki nerwów w seriach rzutów karnych…, nie brakowało pięknych akcji indywidualnych i zespołowych, bramek nieprzeciętnej urody, a dziewczyny strzelały bramki, dryblowały nie gorzej od chłopców. Były łzy smutku i radości… A potem nagrody dla najlepszych drużyn, najlepszej zawodniczki, najlepszego zawodnika, najskuteczniejszego strzelca – ufundowane przez sponsorów z Va: puchary, medale, wspaniałe piłki!
    Dziękujemy za cudny prezent dla dzieci, Panie Rafale!

Skip to content