• 05
    gru
    2013

    Wieczór Pluszowego Misia

    W piątek 29 listopada 2013r. uczniowie klas 0 – 3 uczestniczyli w Wieczorze Pluszowego Misia (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/730). W godzinach popołudniowych chętne dzieci zawitały do szkoły, przynosząc ze sobą swoich ulubieńców – pluszowe misie. Przez dwie godziny wszyscy bawili się pod czujną opieką nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci obejrzały prezentację, która przybliżyła im historię powstania misia, wykonały samodzielnie maski, pokolorowały obrazki z misiami i obejrzały krótkie filmy animowane o misiach: Uszatku, Kudłatku i Koralgolu. Wszyscy odpoczywali, słuchając bajek o misiach, które czytali również p. Dyrektor Renata Bohdanowicz i p. Dyrektor Jacek Kulesza. Frekwencja zaskoczyła nas wszystkich – w Jedynce, podczas misiowego wieczoru, było ponad dwieście naszych pociech!
    Dzieci wykazały się wielkim sercem, przekazując, na rzecz Fundacji Dobroczynności prowadzonej przez siostry Elżbietanki, sześć dużych, wypełnionych po brzegi worków z pluszowymi misiami i innymi zabawkami. DZIĘKUJEMY!!!!

Skip to content