• 17
  cze
  2014

  Wiadomość dla uczniów i rodziców dotycząca korzystania z portalu wrocławskiej edukacji

  Od nowego roku szkolnego będziesz mógł sprawdzać najważniejsze szkolne wydarzenia w kalendarzu wrocławskiej edukacji.
  Kalendarz będzie dostępny na portalu www.edu.wroclaw.pl. Już dziś możesz sprawdź kiedy będziesz miał wolne dni w najbliższym roku szkolnym, w tym celu wejdź na stronę http://pe.edu.wroclaw.pl/calendar/view.php?view=day&cal_d=1&cal_m=9&cal_y=2014#event_367
  Pełna funkcjonalność kalendarza dostępna jest dla osób posiadających konto na portalu Wrocławska Edukacja www.edu.wroclaw.pl.
  Jeśli nie masz konta na portalu – zachęcam do jego utworzenia – dzięki niemu będziesz miał dostęp nie tylko do kalendarza, ale także do dziennika elektronicznego, platformy edukacyjnej, konta w chmurze Microsoft (poczta, dysk sieciowy, Office Online). Sprawdzisz także dostępność książki w bibliotece.
  Aby utworzyć konto na portalu zgłoś się do sekretariatu szkoły macierzystej – tam uzyskasz pełną informację.
  W przypadku pytań, proszę o kontakt do Centrum Zgłaszania Incydentów tel. 71 777 90 99 (czynne w godzinach 7.45 –  15.45)  lub utworzyć zgłoszenie poprzez System HelpDesk.

  Administrator
  Zintegrowanego Systemu Zarządzania Wrocławską Oświatą
  tel. 71 777 90 99

Skip to content