Na czas nauki zdalnej

Mar

Zawieszenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych do 25 marca

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dniem 12 marca br. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne w szkołach w całym kraju. Od jutra Szkoła Podstawowa nr 1 będzie funkcjonowała w następujący sposób:
    – 12 i 13 marca br. szkoła zapewni tylko zajęcia opiekuńcze dla uczniów, których rodzice jeszcze nie zdążyli zorganizować indywidualnie opieki, w godzinach 6.30- 17.00. Przyprowadzone dzieci muszą być bezwzględnie zdrowe. Zawieszamy już od 12 marca wydawanie posiłków.
    – Od 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nie ma zajęć lekcyjnych, pozalekcyjnych i świetlicowych. Uczniowie pozostają w domu do 25 marca.
    W najbliższych dniach opracowane zostaną przez nauczycieli procedury umożliwiające uczniom naukę w domu.
    Poniżej znajdą Państwo link do informacji Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w zakresie podejmowanych działań: