• 15
    lis
    2017

    V Międzyszkolny Konkurs Poezji iPieśni Patriotycznej

    7 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole V Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1683). Wzięło w nim udział 61 wykonawców z 14 wrocławskich szkół. Laureatami naszej szkoły zostali:  w kategorii „poezja patriotyczna” – w klasach I-III Karina Kornatowska  II a– III miejsce, w klasach IV-VII Adam Wisiecki VI b– III miejsce; w kategorii „pieśń patriotyczna” – w klasach I-III Maria Prochorowicz III d – wyróżnienie, w klasach IV-VII Jolanta Karłowska IV d – III miejsce. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie.
    Na uroczystą Galę – z Koncertem Laureatów i rozdaniem nagród i dyplomów uczestnictwa zapraszamy 17 listopada na godz. 17.00 do biblioteki „Grafit”.

Skip to content