paź

„Urok Łapek: Konkurs na Najpiękniejszego Pupila SP1”

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 do udziału w konkursie fotograficznym „Urok Łapek: Konkurs na Najpiękniejszego Pupila SP1”!

Jeśli masz w domu ukochanego zwierzaka, niezależnie od gatunku, to świetna okazja, aby podzielić się jego urodą i charakterem z całą szkołą! Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie swojego pupila, które powinno przedstawiać zwierzątko w jego codziennym, ale wyjątkowym momencie.

Jak wziąć udział?

Przygotuj zdjęcie swojego zwierzaka.

Wydrukuj zdjęcie oraz przynieś plik cyfrowy do opiekuna Samorządu do sali 57 (to p. Magda Kolk-Paruzel).

Do fotografii dołącz krótki opis (maksymalnie 100 słów), w którym podasz imię pupila oraz opowiesz o jego cechach – co lubi, jak się zachowuje, co czyni go wyjątkowym.

Termin zgłoszeń: Zdjęcia i opisy należy dostarczyć do dnia 21 X (poniedziałek).

Głosowanie: Najpiękniejszego zwierzaka wybiorą uczniowie naszej szkoły poprzez internetowe głosowanie, które odbędzie się po zakończeniu zbierania prac.

Nie czekaj – pokaż swojego pupila całej szkole i wygraj nagrodę!

Najpiękniejsze zdjęcia zostaną nagrodzone, a zwycięzcy ogłoszeni na stronie internetowej szkoły!