E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 30
  lis
  2020

  U naszych pierwszaków – nowości

  Nowe wiadomości i zdjęcia…
  Czasy mamy bardzo trudne, ale nasi uczniowie uczą się wytrwale i…ciekawie!

  Klasa 1C poznała kolejną literkę alfabetu – p.
  Ptaki sfrunęły więc same i każdy był inny, tak jak różne są dzieci i ich marzenia.

  Uczniowie klasy 1C połączyli Światowy Dzień Pluszowego Misia, obchodzony 25 listopada, z propagowaniem literatury.
  W tym dniu, misie i ich mali-wielcy właściciele, prezentowali swoje ulubione książki i przekonywali kolegów, że warto je poznać.

  Klasa 1C w ramach poznawania litery L, na podstawie wyrazu lalka, zajrzała za kulisy teatru i… zachwyciła się urzędującymi tam kukiełkami. Ta przygoda nie mogła więc skończyć się inaczej niż otworzeniem domowych pracowni rekwizytów teatralnych –  działu produkcji kukiełek.
  Efekty, nie tylko jak na pierwszaki, są imponujące!

  Dnia 6 listopada br. w klasie 1B odbył się Konkurs Piosenki Klasowej. Uczniowie występowali solo oraz w duetach. Co odważniejsi zdecydowali się śpiewać a capella. Wśród wybranych utworów znalazły się m. in. piosenki, których uczniowie nauczyli się na zajęciach , piosenki autorstwa samych uczniów (!!!)  oraz ulubione piosenki wykonawców. Należy podkreślić, że artyści zachwycili nie tylko swym głosem, ale również rekwizytami i kostiumami.

Skip to content