• 08
  mar
  2022

  Treningi szermierki dla Przyjaciół z Ukrainy/ Шановні друзі з України.

  Drodzy Przyjaciele z Ukrainy (tłumaczenie poniżej), sport pewno nie jest lekarstwem na całe zło, ale pozwala choć na chwilę zapomnieć o nim, zbliża ludzi i daje radość.
  Wrocławski Klub Szermierczy KOLEJARZ zaprasza dzieci z Ukrainy przebywające we Wrocławiu na wspólne zajęcia sportowe. Treningi szermierki dla grupy początkującej odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 15:30 do 16:30.
  W treningach biorą udział dziewczęta i chłopcy w wieku od 6 lat.
  Dla obywateli Ukrainy zajęcia są bezpłatne.
  Zamiast siedzieć w domu, przyjdźcie, spotkajcie się ze swoimi rówieśnikami i spędźcie miło czas.
  Czekamy na Was. Chętnych prosimy o kontakt pod nr telefonu 600 477 646.

  Шановні друзі з України.

  Спорт, безумовно, не ліки від усього зла, але він дозволяє на час забути про нього, він зближує людей і дарує радість. Фехтувальний клуб KOLEJARZ у Вроцлаві запрошує дітей з України, які перебувають у Вроцлаві, на спільні спортивні заходи. Заняття з фехтування для групи початківців проводяться по понеділках, середах та п’ятницях з 15:30 до 16:30. У тренінгу беруть участь дівчата та хлопчики від 6 років. Заняття для громадян України є БЕЗКОШТОВНИМИ. Замість того, щоб залишитися вдома, приходьте, познайомтеся з однолітками і добре проведіть час. Ми чекаємо на Вас.
  Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером 600 477 646.

   

Skip to content