• 03
  sty
  2017

  Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu rozstrzygnięty

  1.12.2016r. odbył się pierwszy etap Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu (http://test.sp1.wroclaw.pl/node/1451). W konkursie brało udział 11 drużyn- reprezentantów klas drugich i trzecich. Pięć drużyn, które zdobyły największą ilość punktów, zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu: kl. 3a (I miejsce: Feliks Jokiel, Paweł Rybak), kl. 2a (II miejsce: Martyna Łącka, Lena Olejniczak, Emilia Winiarska), kl. 3b i kl. 3c (III miejsce: 3b: Anna Górecka, Zuzanna Oracz, Amelia Wolska, 3c: Małgorzata Jurek, Matylda Skrzydło) oraz kl. 3 e (IV miejsce: Karol Prochorowicz, Lena Ślęzak, Igor Zawidzki).
  Drugi etap konkursu- eliminacje indywidualne do ,,Wrocławskich Krasnali” odbył się 15.12.2016r. Zadaniem uczniów było indywidualne uzupełnienie konkursowych karty pracy. Najlepszymi znawcami Wrocławia okazali się: Małgorzata Jurek (I miejsce), Zuzanna Oracz (II miejsce), Lena Olejniczak (III miejsce), Emilia Winiarska (miejsce), Karol Prochorowicz i Martyna Łącka (V miejsce).
  Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu będą reprezentować SP1 w międzyszkolnym etapie XVII Konkursu „Wrocławskie Krasnale”, który odbędzie się 7.03.2017r.

Skip to content