mar

Szkolny etap XII Konkursu Recytatorskiego

W piątek 16 marca w naszej Szkole odbył się szkolny etap XII Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nim udział 33 dzieci z klas IV – VI. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: recytacja, poezja śpiewana. Wyniki:

Laureaci: Maja Florkowska (4c), Mateusz Łoziński (5d), Jan Zalewski (6b) – recytacja
                  Anna Zalewska (4c), Zuzanna Zilbert (5b) – poezja śpiewna

Wyróżnieni: Katarzyna Filip (6d) – recytacja
                     Franciszek Drobiński (5a), Angelika Walkowiak (5a), Michał Piałucha (5a) – poezja śpiewana

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, bo dzięki nim świat na chwilę stał się piękniejszy, subtelniejszy! Aż chciałoby się zakrzyknąć – chwilo, trwaj!
    Laureaci etapu szkolnego będą reprezentowali Jedynkę w etapie dzielnicowym, który odbędzie się w piątek 23 marca w naszej Szkole. Życzymy powodzenia!