• 13
    sty
    2020

    Szkoła w mieście!

    Dzieci korzystały z oferty różnych instytucji kultury, odwiedzały:  Narodowe Forum Muzyki,  Operę Wrocławską, Zakład Narodowy Ossolińskich, Muzeum Etnograficzne, Wrocławski Teatr Lalek, Fundację „Pączkowe drzewo”, Stowarzyszenie „Nowe Horyzonty”. Rozwijali umiejętności manualne, uczestnicząc w warsztatach artystycznych proponowanych przez Fundację Znacznie Więcej „Stara Piekarnia”, Słodkie Czary Mary, Malu Mika, Edukacja Kreatywna Centrum Inicjatyw Wszelakich, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka”, „Robotechnologie”, Joanna Hazuka 1000 Stopni Ceramika. Odkrywali tajniki ludzkiego ciała podczas lekcji w Muzeum Człowieka przy Uniwersytecie Wrocławskim. Sprawdzali możliwości własnego ciała, uczestnicząc w zajęciach sportowych w Go Jump, Hasta La Vista,” Zerwa” Szkoła Wspinania. Rozwiązywali zagadki detektywistyczne w Let me Out. Poznawali życie zwierząt podczas lekcji w ZOO oraz poznali znaczenie wody podczas warsztatów w Hydropolis. Z pewnością będziemy kontynuować tak ciekawą inicjatywę, widząc zaangażowanie grona pedagogicznego oraz korzyści płynące dla naszych uczniów.

     

Skip to content